Na úvodní stránku





Dominik Horák obhájil titul přeborníka TTC Praha dvouher

Fuček Miloslav

2020-06-05

Soutěže - liga a přebor

Přečteno: 702

Komentářů: 0


Ve středu se konaly odložené Přebory TTC Praha dospělých, v nichž obhájil titul z loňska Dominik Horák.


Při účasti dvaceti hráčů začřal první stupeň dvouher v šesti skupinách, z nichž se postupovalo do horního a spodního pavouka.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Listík – Kudláček 1:3(-9,7,-9,-7), Horák – Listík 3:1(3,-11,3,5), Kudláček – Horák 1:3(-9,9,-5,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Dominik Horák 4, 2. František Kudláček 3, Vít Listík 2

 

Skupina B

Novotný – Buriánek 3:1(-4,6,8,9), Jelínek – Novotný 3:1(-9,8,8,6), Buriánek – Jelínek 0:3(-5,-6,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Jelínek 4, 2. Robert Novotný 3, 3. Václav Buriánek 2

 

Skupina C

Houf – Ransdorf 0:3(-9,-11,-6), Brýna – Houf 3:0(7,6,5), Ransdorf – Brýna 0:3(-8,-8,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Karel Brýna 4, 2. Miroslav Ransdorf 3, 3. Petr Houf 2

 

Skupina D

Písecký – Váňa 3:1(7,8,-4,6), Wichs – Zahradník 0:3(-5,-3,-6), Váňa – Zahradník 0:3(-7,-7,-5), Písecký – Wichs 3:0(8,7,5), Wichs – Váňa 2:3, Zahradník – Písecký 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Luboš Písecký 6, 2. Václav Zahradník 5, 3. Petr Váňa 4, 4. Sáša Wichs 3

 

Skupina E

Fuček – Petránek 2:3(8,-2,10,-8,-4), Frýsová – Fuček 3:1(8,8,9), Frýsová – Petránek 2:3(-8,9,9,-9,-3)

 

Pořadí skupiny FE

1. Ivan Petránek 4, 2. Lucie Frýsová 3, 3. Miloslav Fuček 2

 

Skupina F

Haba – Havlíček 3:0(9,7,6), Stolec – Mutl 1:3(-10,7,-8,-9), Havlíček – Mutl 0:3(-8,-1,-7), Haba – Stolec 3:0(9,8,8), Stolec – Havlíček 3:0(15,6,11), Mutl – Haba 3:1(-9,10,6,8)

 

Pořadí skupiny F

1. David Mutl 6, 2. Martin Haba 5, 3. Václav Stolec 4, 4. Ladislav Havlíček 3

 

Osmifinále

Horák – bay, Ransdorf – Haba 3:1(-8,9,6,3), Petránek – Novotný 0:3(-10,-9,-9), Písecký – bay, Brýna – bay, Kudláček – Mutl 3:1(10,5,-9,9), Zahradník – Frýsová 1:3(5,-6,-8,-7), Jelínek – bay

 

Čtvrtfinále

Horák – Ransdorf 3:0(7,4,8), Novotný – Písecký 1:3(-8,-4,7,-2), Brýna – Kudláček 3:0(8,9,8), Frýsová – Jelínek 0:3(-6,-5,-4)

 

Semifinále

Horák – Písecká 3:0(1,8,3), Brýna – Jelínek 0:3(-6,-8,-8)

 

Finále

Horák – Jelínek 3:1(-11,7,7,8)

 

O 13. až 20. místo

Listík -Havlíček 3:1(-9,7,3,9), Fuček – Váňa 0:3(-8,-6,-9), Houf – Stolec 1:3(8,-0,-5,-5), Wichs – Buriánek 3:0(4,4,2)

 

O 13. až 16. místo

Listík – Váňa 3:0(8,7,8), Stolec – Buriánek 3:1(-8,9,9,10)

 

O 13. místo

Listík – Stolec 3:1(9,9,-10,8)

 

Pořadí dvouher přeborů TTC Praha

1. Dominik Horák, 2. Tomáš Jelínek, 3. Luboš Písecký a Karel Brýna, 5. až 8. Miroslav Ransdorf, Robert Novotný, František Kudláček a Lucie Frýsová, 9. až 12. Martin Haba, Ivan Petránek, David Mutl a Václav Zahradník, 13.Vít Listík, 14. Václav Stolec, 15. až 16. Petr Váňa a Václav Buriánek, 17. až 20. Ladislav Havlíček, Miloslav Fuček, Petr Houf a Sáša Wichs

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Petránek, Novotný – Písecký, Houf 0:2(-9,-6), Ransdorf, Listík – Frýsová, Váňa 0:2(-9,-9), Písecký, Houf – Ransdorf, Listík 1:2(7,-10,-9), Horák, Fuček – Petránek, Novotný 2:0(10,4), Ransdorf, Listík – Horák, Fuček 1:2(-5,7,-11), Frýsová, Váňa – Písecký, Houf 2:1(8,-7,9), Horák, Fuček – Frýsová, Váňa 0:2(-6,-9), Petránek, Novotný – Ransdorf, Listík 1:2(-7,3,-7), Frýsová, Váňa – Petránek, Novotný 2:1(-4,2,8), Písecký, Houf . Horák, Fuček 0:3(-9,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Lucie Frýsová a Petr Váňa 8, 2. Dominik Horák a Miloslav Fuček 7, 3. Miroslav Ransdorf a Vít Listík 6, 4. Luboš Písecký a Petr Houf 5, 5. Ivan Petránek a Robert Novotný 4

 

Skupina B

Zahradník, Stolec – Brýna, Havlíček 0:2(-5,-5), Mutl, Haba – Buriánek, Kudláček 2:0(2,9), Brýna, Havlíček – Mutl, Haba 1:2(9,-6,-9), Jelínek, Wichs – Zahradník, Stolec 2:1(-7,10,9), Mutl, Haba – Jelínek, Wichs 2:1(8,-12,7), Buriánek, Kudláček – Brýna, Havlíček 2:0(7,6), Jelínek, Wichs – Buriánek, Kudláček 2:0(5,6), Zahradník, Stolec – Mutl, Haba 2:1(12,-5,8), Buriánek, Kudláček – Zahradník, Stolec 1:2(-8,11,-9), Brýna, Havlíček – Jelínek, Wichs 0:2(-6,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. David Mutl a Martin Haba 7, 2. Tomáš Jelínek a Sáša Wichs 7, 3. Václav Zahradník a Václav Stolec 6, 4. Václav Buriánek a František Kudláček 5, 5. Karel Brýna a Ladislav Havlíček 5

 

Čtvrtfinále

Frýsová, Váňa – bay, Jelínek, Wichs – Ransdorf, Listík 1:2(9,-7,-10), Horák, Fuček – Zahradník, Stolec 2:0(8,8), Mutl, Haby – bay

 

Semifinále

Frýsová, Váňa – Ransdorf, Listík 1:2(-5,13,-6), Horák, Fuček – Mutl, Haba 1:2(-9,3,-8)

 

Finále

Ransdorf, Listík – Mutl, Haba 0:2(-6,-8)

 

O 7. až 10. místo

Písecký, Houf – Brýna, Havlíček 2:0(8,6), Petránek, Novotný – Buriánek, Kudláček 0:2 w.o.

 

O 7. místo

Písecký, Houf – Buriánek, Kudláček 1:2(-7,12,8)

 

Pořadí čtyřher přeborů TTC Praha

1. David Mutl a Martin Haba, 2. Vít Listík a Miroslav Ransdorf, 3. Lucie Frýsová a Petr Váňa a Dominik Horák a Miloslav Fuček, 5. až 6. Tomáš Jelínek a Sáša Wichs a Václav Zahradník a Václav Stolec, 7. Václav Buriánek a František Kudláček, 8. Luboš Písecký a Petr Houf, 9. až 10. Karel Brýna a Ladislav Havlíček a Ivan Petránek a Robert Novotný

Fotografie z přeborů najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/fotog.php?id=622.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
13.06.2024