Na úvodní stránku

Pozvánky

Skupinové tréninky stolního tenisu

Na závěr prázdnin jsme pro vás připravili skupinové tréninky stolního tenisu pod vedením trenéra licence B.

Fuček Miloslav

13.08.2019

Pozvánky

Přečteno: 776

Komentářů: 0

Kontrolní turnaje rekreačního oddílu

Liga TTC Praha byla uzavřena a tak na zbylých hracích dnech rekreačního oddílu budou kontrolní turnaje dvouher.

13.06.2019

Pozvánky

Přečteno: 709

Pozvánka na turnaj rodinných dvougeneračních družstev.

Zveme vás na již tradiční turnaj rodinných dvougeneračních družstev na závěr sezóny.

12.06.2019

Pozvánky

Přečteno: 695

Pozvánka na Letní turnaj čtyřher

V posezonním letním období vás zveme do Ďáblic na Letní turnaj čtyřher.

11.06.2019

Pozvánky

Přečteno: 712

Pozvánka na příměstský tábor zaměřený na stolní tenis – letní tréninkové soustředění

V závěru srpna pořádáme pro děti příměstský internetový tábor zaměřený na stolní tenis – letní tréninkové soustředění. Tato akce je otevřena i pro veřejnost – nečleny oddílu.

11.06.2019

Pozvánky

Přečteno: 660

Zveme vás na Letní Davis Cup 1

Zveme vás na Letní Davis Cup 1 – turnaj dvoučlenných družstev ve stolním tenisu hraný systémem davis cup.