Dnes skončil posledním pátým dnem první turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis. Jaký byl jeho průběh?

Žáci

Přečteno: 1049

Komentářů: 0

Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha

Sobotního Májového turnaje se zúčastnilo celkem 31 hráčů, kteří bojovali o kvalifikaci do finálového turnaje TOP 16 ve dvouhrách a o konečné umístění ve čtyřhrách 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

15.05.2017

Žáci

Přečteno: 1095

Vítězi Jarního turnaje Čejka, Remunda a Garček

Za účasti 34 hráčů se hrál v sobotu v CST Ďáblice Jarní turnaj, který byl pátým turnajem Velké ceny CST Ďáblice.

24.04.2017

Žáci

Přečteno: 1251

Nábor do oddílu stolního tenisu mládeže

Oddíl stolního tenisu mládeže TTC Praha provádí od února 2017 nábor nových hráčů do nového pololetí a to i do přípravky.

25.01.2017

Žáci

Přečteno: 1036

Starší žáci opět ve dvou ve 4. třídě pátí

Nedělních přeborů družstev staršího žactva se zúčastnili naši žáci pouze ve dvou - ve stejném složení jako v sobotu mladšího žactva.

16.01.2017

Žáci

Přečteno: 1395

Mladší žáci v 2. třídě pátí

Z šesti nominovaných žáků se sešli na přeborech pouze dva, takže místo dvou týmů staroval jenom jeden a ještě pouze s dvěmi hráči místo třemi.

15.01.2017

Žáci

Přečteno: 1236

Sobotní CZ Cup patřil opět Kovaříkovi a Zachardovi

Na sobotním CZ Cupu mládeže se v Centru stolního tenisu Ďáblice sešlo 40 hráčů. Kategorii nejmladšího žactva už potřetí za sebou vyhrál Tomáš Kovařík. Ostatním kategoriím kraloval opět Jáchym Zacharda.

09.01.2017

Žáci

Přečteno: 1146

Vítězi Vánočního turnaje se stali Tomáš Kovařík a Jáchym Zacharda

Tomáš Kovařík vyhrál v sobotu kategorii nejmladšího žactva a Jáchym Zacharda kraloval zbylým kategoriím - mladšímu a staršímu žactvu a dorostu. Turnaje se ve všech kategoriích zúčastnilo celkem 34 hráčů.

19.12.2016

Žáci

Přečteno: 1169

Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kovařík, Zacharda a Bruk

Třicet hráčů včera bojovalo v Grand Prix TTC Praha ve třech věkových kategoriích, jejichý vítězi se stali Tomáš Kovařík (TJ Neratovice), Jácham Zacharda (ZŠ Lužiny) a Martin Bruk (SK Hamr). Dorostenec nebyl opět žádný, takže ceny za tuto kategorii si odnesli starší žáci.