Na úvodní stránku





Jáchym Bašta vyhrál bez ztráty setu BTM U13 divizi B

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Čuba - Slavoj Polná 6, 2. Jiří Janoušek - Spartak Čelákovice 5, 3. Michal Hruška - TTC Elizza Praha 4, 4. Jan Kozák - Bižuterie Jablonec 3

 

Pořadí skupiny B

1. Daniel Navrátil - TTC Elizza Praha 6, 2. Petr Roubíček - Sokol STAR Turnov 5, 3. David Křepela - STK Zbraslavec 4, 4. Tien Tran Van - TJ Sokol Štíty 3

 

Pořadí skupiny C

1. Jindřich Fikar - HB Ostrov 5 (5:3), 2. Václav Svojtka - SK DDM Kotlářka Praha 5 (4:5), 3. Jan Jetenský - Tesla Pardubice 5 (3:4), 4. Antonín Jansa - Spartak Čelákovice 3

 

Pořadí skupiny D

1. Lukáš Hejda - Aero Odolená Voda 6, 2. František Hudák - Bižuterie Jablonec 5, 3. Vojtěch Bečvařík - TTC Elizza Praha 4, 4. Ladislav Hampl - KST ZŠ Vyšší Brod 3

 

Pořadí skupiny E

1. Josef Perlík - SKST Liberec 6, 2. Dominik Marek - KST Vršovice 5, 3. Marek Vesecký - STC Slaný 4, 4. Alan Poláci - TTC Elizza Praha 3

 

Skupina F

Bašta - Heřman 3:0(4,1,8), Heřman - Novák 3:2(3,-6,-6,9,10), Bašta - Novák 3:0(9,3,11), Heřman - Sedlák 3:2(-6,-8,5,6,11), Bašta - Sedlák 3:0(2,9,2), Sedlák - Novák 3:0(4,10,5)

 

Pořadí skupiny F

1. Jáchym Bašta - TTC Praha 6, 2. Jan Heřman - MSK Břeclav 5, 3. Petr Sedklák - Sokol Chrudim 4, 4. František Novák - Aero Odolená Voda 3

 

Pořadí skupiny G

1. Lukáš Vesecký - STC Slaný 4, 2. Kristián Marek - KST Vršovice 3, 3. Radovan Telecký - Orel Šlapanice 2

 

OsmifináleAdéla Brhelová - SKST Hodonín

Čuba - bay, Roubíček - Perlík 0:3(-2,-4,-5), Vesecký L. - Svojtka 0:3(-7,-7,-7), Heřman - Hejda 3:0(4,2,5), Fikar - Hudák 3:0(7,10,3), Janoušek - Marek D. 1:3(-5,-4,11,-5), Bašta - Marek K. 3:0(5,3,2), Navrátil - bay

 

Čtvrtfinále

Čuba - Perlík 2:3(9,-6,9,-8,-8), Svojtka - Heřman 1:3(-7,-7,9,-9), Fikar - Marek D. 1:3(9,-4,-5,-9), Bašta - Navrátil 3:0(7,1,6)

 

Semifinále

Perlík - Heřman 3:2(-9,6,-9,8,8), Marek D. - Bašta 0:3(-13,-3,-5)

 

Finále

Perlík - Bašta 0:3(-9,-15,-3)

 

Pořadí divize B U13

1. Jáchym Bašta - TTC Praha, 2. Josef Perlík - SKST Liberec, 3. Jan Heřman - MSK Břeclav a Dominik Marek - KST Vršovice, 5. až 8. místo Tobiáš Čuba - Slavoj, Polná, Václav Svojtka - SK DDM Kotlářka Praha, Jindřich Fikar - HB Ostrov a Daniel Navrátil - TTC Elizza Praha, 9. až 14. Petr Roubíček - Sokol STAR Turnov, Lukáš Vesecký - STC Slaný, Lukáš Hejda - Aero Odolená Voda, František Hudák - Bižuterie Jablonec, Jiří Janoušek - Spartak Čelákovice a Kristián Marek - KST Vršovice

 

Druhý turnaj BTM U13 je v sobotu 30. 9. 2023 a Jáchym se na něj kvaklifikoval do divize A, kam postoupili všichni čtvrtfinalisté dnešního turnaje divize B.

 

Pro úplnost ještě medailisté ostatních kategorií:

 

Dvouhra žáků U13 divize A:

1. Oliver Olejník - SKST Havířov, 2. Tobiáš Fabián - TTC Frýdek Místek, 3. Tomáš Matuška - TJ Tatran Hostinné a Vojtěch Laštovka - KST Zlín

 

Dvouhra žákyň U13 divize A:

1. Laura Maršíčková - SKST Vlašim, 2. Adéla Brhelová - SKST Hodonín, 3. Adéla Bártová - TJ Sokol PP Hradec Králové a Zuzana Ondračková - SK Frýdlant n. O.

 

Dvouhra žákyň U13 divize B:

1. Naia Nováková - SKST Hodonín, 2. Pavlína Báťková - SKST Hodonín, 3. Ela Schwarzová - Šumavan Vimperk a Natálie Nováková - KST Zlín

 

Čtyřhra žáků U13 divize A:

1. Vojtěch Laštovka (KST Zlín) a Oliver Olejník (SKST Havířov), 2. Tobiáš Fabián a Rostislav Klesla (oba TTC Frýdek Místek), 3. Albert Jan Grzonka (STC Slaný) a František Tlustý (TTC Elizza Praha) a Pavel Flajšar (SKST N. Lískovec) a Adam Solfronk (MS Brno)

 

Čtyřhra žákyň U13 divize B:

1. Adéla Brhelová (SKST Hodonín) a Laura Maršíčková (SKST Vlašim), 2. Zuzana Ondračková (SK Frýdlant n. O.) a Ester Vyskošilová (SK Dobré), 3. Helena Kamarádová (HB Ostrov) a Kristýna Konečná (KST Hluk) a Ella Budilová a Yveta Plešnerová (obě SKST Vlašim)



Přidání komentáře k článku Jáchym Bašta vyhrál bez ztráty setu BTM U13 divizi B



Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:




Kontrolní součin: jedenáct krát pět =



Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
23.02.2024