Na úvodní stránku

Nedvěda vyneslo vítězství ve Velikonočním poháru do čela žebříčku.

Do čela źebříčku ATTP TTC Praha rekreačního oddílu se po Velikonočním poháru TTC Praha dostal Jiří Nedvěd.

Fuček Miloslav

17.04.2015

Žebříčky rekreačního oddílu

Přečteno: 1113

Komentářů: 0

Pozvánka na Jarní turnaj mládeže

Zveme vás na sérii pátých turnajů Velké ceny Centra zábavy Karlín stolního tenisu, které proběhnou v provizorních podmínkách Billiard clubu Harlequine v Praze 10 Vršovicích.

16.04.2015

Pozvánky

Přečteno: 1138

Vítězem dvouher Velikonočního poháru TTC se stal Jiří Nedvěd

Velikonoční pohár TTC Praha měl jednu z nejslabších účastí a to pouhých sedm hráčů. Přesto závěrečné boje měly poměrně vysokou úroveň.

15.04.2015

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 1107

Hráčům registrovaného oddílu se blíží splatnost členského příspěvku

Připomínáme, že se blíží splatnost členského příspěšvku, z nějž budou prodlužovány registrace hráčům na příští sezónu.

14.04.2015

Informace

Přečteno: 1311

Komentářů: 2

Do Ďáblic v půli května

Jak to vypadá s ďáblickou sokolovnou? Jednání hodně pokročila a přinášíme první realističtější harmonogram.