Na úvodní stránku





Vítězi TTC Praha Cup dvakrát Veselý, Grisa a Garček

Fuček Miloslav

2016-01-16

Žáci

Přečteno: 461

Komentářů: 0


Na TTC Praha Cupu, který se hrál dnes v PinecAréně Karlín se sešlo celkem 14 hráčů z pěti oddílů a hráli ve čtyřech různých věkových kategoriích.


Všechny věkovém kategorie Velké ceny CST Ďáblice se hrály tentokrát souběžně. Protože šest hráčů hrálo ve dvou věkových kategorích, tak některé věkové kategorie lehce vázly.

 

V dvouhře nejmladšího žactva se sešli tři hráč, z čehož jedne dorazil až později. V dvouhře mladčího žactva bylo přihlášeno pět hráčů, z toho jeden nejmladší žák. Takže tyto dvě kategorie byly sloučeny do jednoho turnaje a hrálozde nejprve šest, posléze sedm hráčů systémem každý s každým. Porto měla tato kategorie z hlediska duplicit hráčů prioritu.

 

V kategorii staršího žactva se sešlo osm hráčů, z toho čtyři mladší žáci. Proto tato kategoprie díky prostojům vzniklým souběhem hráčů v sousedních kategoriích, začala až později.

 

V kategorii dorostu se sešli čtyři hráči, z toho tři dorostenci a jeden starší žák. Kategorie dorostu se tak v letošní sezóně poprvé hrála samostatně.

 

Nejmladší žactvo

 

Pro vyhodnocení této kategorie byla vytvořena tabulka vzájemných zápasů nejmladších žáků z turnaje kategorie mladšího žactva. Hráči si zahráli každý šest zápasů, z toho dva v této kategorii, zbylé v kategorii mladšího žactva, kde startovali za jedno startovné. Hrály se pouze dvouhry.

 

Graček - Kozák 3:0(4,1,8), Graček - Carvan 3:0(9,3,6), Carvan - Kozák 1:3(-13,-3,8,-3)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Graček – TTC Klánovice, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov, 3. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice

 

Celkové mezipořadí po 4. turnaji

1. Matheos Remunda - Sparta Praha 6000, 2. Petr Buriasn - TTC Praha 5400, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 5200, 4. Adam Kabát - SK Vršovice 3200, 5. - 6. Richard Palička - TTC Praha a Don Berger - SK Vršovice oba 3100, 7. Tomáš Graček - TTC Klánovice 2000, 8. - 10. Patrik Svoboda - TTC Praha, Matěj Mikula - SK Vršovice a Martin Kozák - TJ Střížkov všichni 1900, 11. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1800

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Hrálo se systémem každý s každým.

 

Garček - Carvan 3:0(9,3,6), Grisa - Kozák 3:0(2,2,0), Steiner - Barták 1:3(10,-5,-9,-18),

Kozák - Steiner 0:3(-7,-8,-6), Carvan - Grisa 0:3(-9,-3,-6), Brodský - Garček 1:3(-7,5,-10,-2),

Grisa - Brodský 3:1(-10,6,8,11), Steiner - Carvan 3:0(5,4,7), Barták - Kozák 3:0(7,6,1),

Carvan - Barták 0:3(-4,-4,-7), Brodský - Steiner 3:0(6,6,7), Garček - Grisa 0:3(-6,-9,-10),

Steiner - Garček 1:3(-2,-9,9,-7), Barták - Brodský 0:3(-7,-7,-7), Kozák - Carvan 3:1(13,3,-8,3),

Brodský - Kozák 3.0(3,3,5), Garček - Barták 3:0(3,6,4), Grisa - Steiner 3:0(6,10,4),

Barták - Grisa 0:3(-2,-5,-2), Kozák - Garček 0:3(-4,-1,-8), Carvan - Brodský 0:3(-2,-4,-7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Daniel Grisa – TTC Klánovice, 2. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 3. Adam Brodský – TTC Praha, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Adam Steiner – Slovan Bohnice, 6. Martin Kozák – TJ Střížkov, 7. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

Grisa, Garček - Brodský, Kozák 3:0(3,8,5), Steiner, Barták - Brodský, Kozák 0:3(-8,-3,-1), Brodský, Kozák - Steiner, Barták 0:3(-8,-7,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa a Tomáš Garček (oba TTC Klánovice), 2. Adam Steiner a Michal Barták (oba Slovan Bohhnice), 3. Adam Brodský (TTC Praha) a Martin Kozák (TJ Střížkov)

 

Celkové mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 7600, 2. Petr Burian - TTC Praha 5100, 3. Matheos Remunda - Sparta Praha 3800, 4. Vojtěch Vacek 3500, 5. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3300, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice 3050, 7. - 8. Lukáš Macek - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 2000, 9. Tomáš Graček - TTC Klánovice 1900, 10. Martin Kozák - TJ Střížkov 1500, 11. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1400

 

Celkové mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. - 3. Adam Brodský - TTC Praha, Adam Steiner - Slovan Bohnice a Michal Barták - Slovan Bohnice všichni 3700, 4. - 7. Petr Burian - TTC Praha, Lukáš Macek - SK Vršovice, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Tomáš Gracek - TTC Klánovice všichni 2000, 8. Vojtěch Vacek 1900, 10. - 11. Matheos Remunda - Sparta Praha a Richard Palička - TTC Praha oba 1700

 

Starší žactvo

 

Hrálo se ve dvou skupinách s postupem prvních dvou do semifinále a hráči na 3. až 4. místě postoupili do pavouka o 5. až 8. místo.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Veselý - Grisa 3:0(6,9,4), Brodský - Barták 3:0(0,6,4), Grisa - Barták 3:0(2,4,3), Veselý - Brodský 3:0(3,3,6), Brodský - Grisa 0:3(-7,-5,-1), Barták - Veselý 0:3(-1,-1,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Veselý - Loko Vršovice, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Michal barták - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Vaca - Steiner 3:1(-10,8,3,2), Kozáková - Šíma 0:3(-6,-5,-7), Steiner - Šíma 0:3(-3,-2,-8), Vaca - Kozáková 3:0(5,8,4), Kozáková - Steiner 0:3(-7,-3,-2), Šíma - Vaca 2:3(9,4,-4,-6,-15)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 2. Filip Šíma - TTC Praha, 3. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 4. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Semifinále

Veselý – Šíma 3:0(1,1,6), Grisa – Vaca 3:0(7,7,2)

 

Finále

Veselý - Grisa 3:0(6,5,7

 

O 3. místo

Šíma – Vaca 0:3(-6,-4,-10)

 

O 5. až 8. místo

Brodský - Kozáková 3:1(8,7,-12,5), Barták - Steiner 3:1(-8,10,10,9)

 

O 5. místo

Brodský - Barták 3:1(4,6,6)

 

O 7. místo

Kozáková - Steiner 0:3(-9,-6,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Daniel Grisa – TTC Klánovice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Filip Šíma - TTC Praha, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice, 8. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Steiner, Barták – Grisa, Kozáková 2:3(9,8,-9,-9,-11), Vaca, Veselý - Šíma, Brodský 3:0(6,4,5), Grisa, Kozáková - Šíma, Brodský 3:1(7,6,-8,8), Steiner, Barták - Vaca, Veselý 0:3(-3,-8,-5), Vaca, Veselý - Grisa, Kozáková 3:1(2,-10,1,5), Šíma, Brodský - Steiner, Barták 3:1(4,7,-8,6)

 

Celkové pořadí čtyřher

1. Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) a Filip Veselý (Loko Vršovice), 2. Daniel Grisa (TTC Klánovice) a Zuzana Kozáková (TJ Střížkov), 3. Filip Šíma a Adam Brodský (oba TTC Praha), 4. Adam Steiner a Michal Barták (oba Slovan Bohnice)

 

Mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7400, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3400, 4. - 5. Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 1900, 6. - 7. František Novotný a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 1700, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice 1500, 9. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1400, 10. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov 1300

 

Mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5900, 2. Filip Veselý - Loko Vršovice 4000, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3800, 4. Dorian Kratochvíl - TTC Praha 2000, 5. - 7. František Novotný, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Zuzana Kozáková - TJ Střížkov všichni 1900, 8. Filip Šíma - TTC Praha 1800, 9. - 10. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Dorostenci

 

Kategorie dorostu se při účasti čtyř hráčů hrála dvoukolově systémem každý s každým.

 

Dvouhra

 

Runštuk - Veselý 0:3(-2,-6,-4), Kušta - Bátrla 3:0(8,9,11), Veselý - Bátrla 3:0(4,9,5), Runštuk - Kušta 3:1(-13,14,8,7), Kušta - Veselý 0:3(-11,-1,-8), Bátrla - Runštuk 2:3(4,-10,-5,6,-8)

Runštuk - Veselý 0:3(-9,-8,-3), Kušta - Bátrla 3:0(6,8,11), Veselý - Bátrla 3:0(4,2,7), Runštuk - Kušta 3:0(9,10,6), Kušta - Veselý 0:3(-6,-9,-6), Bátrla - Runštuk 0:3(-9,-8,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Filip Veselý – Loko Vršovice, 2. Tomáš Runštuk – TJ Střížkov, 3. Petr Kušta – TJ Střížkov, 4. Dan Bátrla - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

Veselý, Bátrla – Runštuk, Kušta 3:0(8,11,1)

 

Pořadí čtyřhry

1. Filip Veselý (Loko Vršovice) a Dan Bátrla (TT Střížkov), 2. Tomáš Runštuk a Petr Kušta (oba TJ Střížkov)

 

Mezipořadí dvouhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. - 5. Adam Petr - TTC Praha, Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900, 7. - 9. Adam Brodský - TTC Praha a František Novotný a Dan Bátrla - TJ Střížkov všichni 1700

 

Mezipořadí čtyřhry po 4. turnaji

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 6000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3800, 3. - 5. Adam Petr - TTC Praha, Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Dan Bátrla - TJ Střížkov všichni 2000, 6. - 9. Adam Brodský - TTC Praha, František Novotný, Petr Kušta - TJ Střížkov a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900

 

V pořadí pátým turnajem bude Jarní turnaj, který je naplánován na sobotu 12. 3. 2016.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018