Na úvodní stránku





Vítězem Grand Prix TTC Praha OPEN se stal Tomáš Voříšek

Fuček Miloslav

2023-02-04

Různé

Přečteno: 430

Komentářů: 0


Při účasti 26 hráčů dnes vyhrál Grand Prix TTC Praha OPEN ve finále divizní úrovně Tomáš Voříšek, který přehrál Jana Černíka 3:0.


Skupina A

Voříšek – Schimon 3:0(9,9,9), Kolínek – Hejl 0:3(-5,-8,-10), Schimon – Hejl 0:3(-8,-5,-6), Voříšek – Kolínek 3:0(9,9,9), Kolínek – Schimon 0:3(-10,-7,-13), Hejl – Voříšek 0:3(-9,-9,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Voříšek 6, 2. Jiří Hejl 5, 3. David Schimon 4, 4. Matěj Kolínek 3

 

Skupina B

Černík Jan – Kilián M. 3:0(5,4,5), Motyčka – Moos 0:3(-4,-7,-7), Kilián M. - Moos 0:3(-3,-1,-3), Černík Jan – Motyčka 3:0(5,4,5), Motyčka – Kilián M. 3:0(9,8,9), Moos – Černík Jan 0:3(-4,-3,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Černík 6, 2. Daniel Moos 5, 3. Miroslav Motyčka 4, 4. Martin Kilián 3

 

Skupina C

Kavan J. - Pešata 0:3(-6,-4,-3), Černík Jaromír – Kavan J. 3:0(0,4,4), Pešata – Černík Jaromír 0:3(-7,-4,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Jaromír Černík 4, 2. Karel Pešata 3, 3. Jakub Kavan 2

 

Skupina D

Hloušek – Rolík 0:3(-4,-4,-2), Adam J. - Hloušek 3:0(1,2,3), Rolík – Adam J. 0:3(-5,-9,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Adam 4, 2. Jakub Rolík 3, 3. Alexandr Hloušek 2

 

Skupina E

Roubalová – Paroubek 0:3(-4,-4,-6), Vilchanskyi – Roubalová 3:0(6,4,3), Paroubek – Vilchanskyi 0:3(-3,-4,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Oleksii Vilchanskyi 4, 2. Jan Paroubek 3, 3. Nikola Roubalová 2

 

Skupina F

Kilián J. - Malá 0:3(-3,-3,-4), Mutl – Kilián J. 3:0(7,11,4), Malá – Mutl 3:0(5,7,9)

 

Pořadí skupiny F

1. Petra Malá 4, 2. David Mutl 3, 3. Jan Kilián 2

 

Skupina G

Roubal – Sharma 0:3(-4,-5,-10), Stejskal – Roubal 3:0(3,4,2), Sharma – Stejskal 0:3(-11,-7,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Pavel Stejskal 4, 2. Vikas Sharma 3, 3. Daniel Roubal 2

 

Skupina H

Kavan M. - Adam V. 0:3(-4,-5,-7), Čmil – Kavan M. 3:0(5,4,4), Adam V. - Čmil 0:3(-6,-7,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Marcel Čmil 4, 2. Adam Václav 3, 3. Mojmír Kavan 2

 

Osmifinále

Voříšek – Sharma 3:1, Malá – Pešata 3:0, Čmil – Moos 3:0, Adam J. - Paroubek 3:0, Černík Jaromír – Mutl 3:1, Stejskal – Hejl 3:0, Vilchanskyi – Rolík 3:0, Adam V. - Černík Jan 0:3

 

Čtvrtfinále

Voříšek – Malá 3:0, Čmil – Adam J, 3:2, Černík Jaromír – Stejskal 3:1, Vilchanskyi – Černý Jan 0:3

 

Semifinále

Voříšek – Čmil 3:0, Černík Jaromír – Černík Jan 2:3

 

Finále

Voříšek – Černík Jan 3:0

 

O 3. místo

Čmil – Černík Jaromír 0:3

 

O 5. až 8. místo

Malá – Adam J. 1:3, Stejskal – Vilchanskyi 0:3

 

O 5. místo

Adam J. - Vilchanskyi 3:0

 

O 7. místo

Malá – Stejskal 3:1

 

O 9. až 16. místo

Sharma – Pešata 2:3, Moos – Paroubek 0:3, Mutl – Hejl 3:0, Rolík – Adam V. 1:3

 

O 9. až 12. místo

Pešata – Parpubek 3:0, Mutl – Rolík 3:0

 

O 9. místo

Pešata – Mutl 3:1

 

O 11. místo

Paroubek – Rolík 2:3

 

O 13. až 16. místo

Sharma – Moos 3:1, Hejl – Adam V. 1:3

 

O 13. místo

Sharma – Adam V. 3:2

 

O 15. místo

Moos – Hejl 3:0

 

Pořadí Grand Prix TTC Praha OPEN

1. Tomáš Voříšek – TSN Kladno, 2. Jan Černík – Jiskra Heřmanův Městec, 3. Jaromír Černík – Jiskra Heřmanův Městec, 4. Marcel Čmil – TJ Mladí veteráni, 5. Jan Adam – TJ Pankrác, 6. Oleksii Vilchanskyi – TTC Praha, 7. Pavel Stejskal – Sokol Podolí, 8. Petra Malá – Sokol Podolí, 9. Karel Pešata, 10. David Mutl – TTC Praha, 11. Jakub Rolík – TTC Praha, 12. Jan Paroubek, 13. Vikas Sharma – Start Praha, 14. Václav Adam – TJ Pankrác, 15. Daniel Moos, 16. Jiří Hejl

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Kavan M. - Kilián M. 3:0 w.o., Roubal – Kolínek 2:3

 

Čtvrtfinále

Schimon – Kilián J. 3:0 w.o., Kavan M. - Hloušek 3:0, Kavan J. - Kolínek 0:3, Roubalová – Motyčka 3:2

 

Semifinále

Schimon – Kavan M. 3:0, Kolínek – Roubalová 3:1

 

Finále

Schimon – Kolínek 3:0

 

O 3. místo

Kavan M. - Roubalová 3:0

 

O 5. až 8. místo

Kilián J. - Hloušek 0:3 w.o., Kavan J. - Motyčka 3:0

 

O 5. místo

Hloušek – Kavan J. 0:3

 

O 7. místo

Kilián J.- Moryčka 0:3 w.o.

 

O 9. místo

Kilián M. - Roubal 0:3 w.o.

 

Pořadí soutěže útěchy

1. David Schimon – Slovan Bohnice, 2. Matěj Kolínek – Sparta Praha, 3. Mojmír Kavan, 4. Nikola Roubalová – Slovan Bohnice, 5. Jakub Kavan – Slovan Bohnice, 6. Alexandr Hloušek – Sokol Bohnice, 7. Miroslav Motyčka, 8. Jan Kilián, 9. Daniel Roubal – Slovan Bohnice, 10. Martin Kilián

 

Video z turnaje najdete během několika dní na youtube kanálu TTC Praha na https://www.youtube.com/@ttcpraha-klubstolnihotenis3689/videos. Část jich je nahrána již nyní. Část fotek můžete najít na instagramu TTC Praha na https://www.instagram.com/ttcpraha/.

Fotky z turnaje najdete na https://www.ealbum.cz/fotky.php?id=565&strana=1.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2024