Na úvodní stránku





Dvanáct hráčů TTC Praha na přeborech Prahy jednotlivců

Fuček Miloslav

2020-01-22

Pražský přebor

Přečteno: 60

Komentářů: 0


V uplynulém víkendu se konaly přebory Prahy jednotlivců, kterých se za TTC Praha zúčastnilo 12 hráčů, což je rekordní počet.


Letošních přeborů Prahy jednotlivců se zúčastnili za TTC Praha 3 muži, 2 dorostenci, 2 starší žáci, 4 mladší žáci a jedna nejmladší žákyně. Přinášíme zkrácený ledkový servis zejména z kategorií, které byly s naší účastí.

 

 

Muži – dvouhra

 

Skupina A

1. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 2. Robert Jamrich – TJ Sokol Nusle, 3. Jan Matoušek – TJ Sokol Petrovice, 4. Bence Meszáros – AC Sparta Praha

 

Skupina B

1. Václav Ezr – SF SKK El Niňo Praha, 2. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 3. David Břicháček – TJ Loko Vršovice, 4. Martin Rejent – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina C

1. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Petr Provazník – TJ Střížkov, 3. Jáchym Šebl – TJ Slavoj Praha, 4. Vladimír Rosa – TTC Elizza Praha

 

Skupina D

1. Filip Němec – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Michal Stibor – TTC Tiefenlauter, 3. Filip Bialas – TTC Elizza Praha, 4. Pavel Šálek – AC Sparta Praha

 

Skupina E

1. Josef Zábranský – Slovan KST Bohnice, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 3. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Petr Jantač – KST Vršovice

 

Skupina F

1. Tomáš Beran – SF SKK Ek Niňo Praha, 2. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 3. David Pícha – TJ Sokol Petrovice, 4. Tomáš Stejskal – TJ Sokol Žižkov

 

Skupina G

1. Petr Vaněk – TJ Slavoj Praha, 2. Jakub Šenk – AC Sparta Praha, 3. Jan Šimeček m- TTC Elizza Praha, 4. Jiří Vaňásek – TJ AVIA ČVakovice

 

Skupina H

1. Matěj Fausek – TTC Elizza Praha, 2. Vojtěch Polcar – Slovan KST Bohnice, 3. Lukáš Provazník – TJ Střížkov, 4. Jan Kouba – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina I

1. Matěj Beran – SF SKK El Niňo, 2. Adam Sochor – AC Sparta Praha, 3. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 4. Karel Doležal – TJ Střížkov

 

Skupina J

1. David Bochňák – Slovan KST Bohnice, 2. Radek Müller – TJ Pankrác, 3. Pavel Klaina – TTC Elizza Praha, 4. Jan Bauer – SK Start Praha

 

Skupina K

Černý – Novotný 3:1(5,6,-11,3), Marek – Vavroušek 3:2(-8-8,8,9,3), Černý – Marek 3:1(9,7,-10,8), Novotný – Vavroušek 1:3(-2,3,-9,-11), Černý – Vavroušek 3:0(5,8,10), Novotný – Marek 3:1(4,-6,8,7)

 

Pořadí skupiny K

1. Jiří Černý – TTC Praha, 2. Michal Vavroušek – TTC Elizza Praha, 3. Petr Novotný – TJ AVIA Čakovice, 4. Michal Marek – TTC Rebel

 

Skupina L

1. Miroslav Knobloch – TTC Elizza Praha, 2. Martin Hrdý – TJ AVIA Čakovice, 3. Ondřej Šimůnek – TJ Slavoj Praha, 4. František Brůček – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina M

1. Miroslav Šmíd – AC Sparta Praha, 2. Viktor Kučala – TTC Elizza Praha, 3. Václav Pekárek – TJ Loko Vršovice, 4. Miloš Vojáček – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina N

Půlpán – Zahradníček 3:0(2,8,9), Rulc L. - Klimovič 3:2(5,-9,-7,12,8), Půlpán – Rulc L. 3::0(10,3,5), Zahradníček – Klimovič 3:1(-8,7,7,8), Půlpán – Klimovič 3:0(4,2,7), Zahradníček – Rulc L. 3:2(6,-7,-8,10,7)

 

Pořadí skupiny N

1. David Půlpán – SF SKK El Niňo, 2. Jakub Zahradníček – TTC Praha, 3. Lukáš Rek – AC Sparta Praha, 4. Filip Klimovič – TJ Slavoj Praha

 

Skupina O

1. Martin Kočvara – TJ AVIA Čakovice, 2. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 3. Vojtěch Koutník – TTC Elizza Praha, 4. Petr Chlumský – AC Sparta Praha

 

Skupina P

1. Jan Srnka – TJ Loko Vršovice, 2. Dominik Pašek – TJ Slavoj Praha, 3. Martin Průša – TTC Elizza Praha, 4. Jiří Hnilička – KST Vršovice

 

Skupina Q

1. Miloslav Kuba – Slovan KST Bohnice, 2. Jonáš Gajda – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jan Červenka – AC Sparta Praha, 4. David Kemlink – TTC Elizza Praha

 

Skupina R

1. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 2. Josef Kuba – TJ AVIA Čakovice, 3. Vlastimil Kočvara – TJ Střížkov, 4. Daniel Benák – AC Sparta Praha

 

Skupina S

1. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 2. Sebastian Gharini – SF SKK El Niňo Praha, 3. Richard Maršík – Slovan KST Bohnice, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina T

Podrazil – Remunda Š. 3:0(5,4,7), Skopec – Ošmera 3:2(-13,-7,7,5,7), Podrazil – Skopec 3:0(6,6,8), Remunda Š. - Ošmera 3:0(3,6,8), Podrazil – Ošmera 3:0(7,8,6), Remunda Š. - Skopec 2:3(9,-10,13,-7,-8)

 

Pořadí skupiny T

1. Václav Podrazil – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Daniel Skopec – AC Sparta Praha, 3. Štěpán Remunda – TTC Praha, 4. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha

 

Skupina U

1. Jan Krameš – TJ Loko Vršovice, 2. Martin Filípek – SF SKK El Niˇ/no Praha, 3. Martin Juhasz – TTC Elizza Praha, 4. Jan Kucharčík – TJ Sokol Michle

 

Skupina V

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Štěpán Rejent – TJ Sokol Běchovice, 3. Marek Míchalachi – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Jan Blažek – TJ Loko Vršovice

 

Skupina W

1. Jáchym Zacharda – TTC Elizza Praha, 2. Adam Khalaila – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jan Přiklopil – VSK MFF UK Praha, 4. Josef Fišer – TJ Sokol Žižkov

 

1. kolo

Obešlo Marek – bye, Stibor – Benák J. 3:2, Beran M. - Jamrich 3:0 w.o., Vavroušek – Zábranský 0:3(-8,-2,-7), Ezr V. - bye, Rejent Š. - Šmíd 2:3, Zacharda – Nádvorník 3:1, Kaucký J. - bye, Rochowanski P. - bye, Filípek – Kuba M. 1:3, Srnka – Kuba J. 1:3, Müller – Šíp 0:3, Beran T. - Zahradníček 3:0(1,6,5), Šenk – Knobloch 2:3, Podrazil – Polcar 3:0, Průša D. - bye, Stach – bye, Remunda M. - Krameš 1:3, Kočvara M. - Sochor A. 3:0, Gharini – Vaněk 1:3, Dvořák P. - Provazník 3:0, Kadavý O. - Kučala 3:0, Přída – bye, Šálený – bye, Marat F. - Sochor D. 0:3, Černý – Rochowanski J. 3:1, Němec F. - bye, Fausek M. - Khalaila 3:1, Hrdý M. - Bochňák 3:2, Pašek D. - Gajda 0:3, Rozínek – bye

 

Osmifinále

Obešlo Marek – Zábranský 4:0, Ezr V. - Kaucký J. 0:4, Rochowanski P. - Šíp 3:4, Knbobloch – Průša D. 0:4, Stach – Kočvara M. 4:1, Dvořák P. - Přída 3:4, Šálený – Černý 4:3(-4,7,-9,-10,4,8,10), Fausek M. - Rozínek 3:4

 

Čtvrtfinále

Obešlo Marek – Kaucký J. 4:2, Šíp – Průša D. 2:4, Stach – Přída 4:3, Šálený – Rozí nek 3:4

 

Semifinále

Obešlo M. - Průša 4:3, Stach – Rozínek 0:4

 

Finále

Obešlo M. - Rozínek 4:0

 

Pořadí dvouhry mužů:

1. Marek Obešlo – SK SKK El Niňo Praha, 2. Vojtěch Rozínek – SF SKK El Niňo Praha, 3. David Průša TTC Elizza Praha a Matěj Stach – SKK DDM Kotlářka Praha, 9. až 16. Jiří Černý – TTC Praha

 

Pořadí dvouhry žen

1. Jaroslava Veselá – TJ AVIA Čakovice, 2. Niamh Štricová – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jitka Vyvadilová – SF SKK El Niňo Praha a Veronika Šimůnková – TJ Slavoj Praha

 

Dvouhra dorostenců

 

Skupina A

1. Václav Podrazil – SK DDM Kolářka, 2. Lukáš Rulc – AC Sparta Praha, 3. Adam Gräf – TJ Slavoj Praha

 

Skupina B

1. Jonáš Gajda – SK DDM Kotlářka, 2. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 3. Lukáš Macek – KST Vršovice, 4. Tomáš Hvalík – Loko Vršovice

 

Skupina C

1. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 2. Adam Khalaila – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Lukáš Rek – AC Sparta Praha, 4. Jan Marhol – AC Sparta Praha

 

Skupina D

1. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 2. Miroslav Knobloch – TTC Elizza Praha, 3. Michal Pfleger – TJ Slavoj Praha, 4. Jkaub Solar – TJ Střížkov

 

Skupina E

Marat – Kořének 0:3(-8,-9,-3), Rašek – Stojka 3:0(5,4,3), Marat – Rašek 3:0(12,9,7), Kořének – Stojka 3:0(6,4,7), Marat – Stojka 3:0(3,6,6), Kořének – Rašek 3:0(8,8,10)

 

Pořadí skupiny F

1. František Kořének – SK DDM Kotlářka, 2. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 3. Eduard Rašek – AC Sparta Praha, 4. Kristián Stojka – TTC Praha

 

Skupina F

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 3. Jan Filip SK DDM Kotlářka Praha, 4. Vojtěch Matouš – TJ Slavoj Praha

 

Skupina G

1. Adam Sochor – AC Sparta Praha, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 3. Marek Michalachi – SK DDM Kotlářka, 4. Martin Mužík – KST Vršovice

 

Skupina H

1. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka, 2. Adam Rek – TJ Slavoj Praha, 3. Ondřej Melíšek – AC Sparta Praha, 4. Jkaub Urban – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina I

Zacharda – Slavíček 3:1(8,4,-8,4), Šmíd – Vajda 3:0(4,8,9), Zacharda – Šmíd 0:3(-9,-6,-10), Slavíček – Vajda 3:0(4,6,8), Zacharda – Vajda 3:0(5,4,3), Slavíček – Šmíd 0:3(-6,-10,-10)

 

Pořadí skupiny I

1. Miroslav Šmíd – AC Sparta Praha, 2. Jáchym Zacharda – TTC Elizza Praha, 3. Jan Slavíček – TJ Slavoj Praha, 4. Michal Vajda – TTC Praha

 

Skupina J

1. Filip Němec – SK DDM Kotlářka, 2. Martin Bruk – AC Sparta Praha, 3. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha, 4. Matěj Hejný – TK Střížkov

 

Osmifinále

Přída – Nádvorník 3:0, Marat – Benák V. 2:3, Podrazil – Sochor D. 3:0, Němec – Stach 0:3, Kaucký J. - Šmíd 3:0, Sochor A. - Gajda 3:0, Kadavý O. - Kořének 3:0, Benák J. - Šíp 2:3

 

Čtvrtfinále

Přída – Benák V. 3:1, Podrazil – Stach 0:3, Kaucký J. - Sochor A. 3:0, Kadavý O. - Šíp 0:3

 

Semifinále

Přída – Stach 1:3, Kaucký J. - Šíp 2:3

 

Finále

Stach – Šíp 3:1(7,-7,5,8)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Matěj Stach – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka, 3. Kryštof Přída – SK DDM Kotlářka a Jakub Kaucký – SK DDM Kotlářka

 

Pořadí dvouhry dorostenek

1. Niamh Štricová – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Veronika Šimůnková – TJ Slavoj Praha, 3. Anežka Blažková – TTC Elizza Praha a Liliana Plachá – SK DDM Kotlářka

 

Pořadí čtyřhry dorostenců

1. Jakub Kaucký a Matěj Stach (oba SK DDM Kotlářka Praha), 2. Kryštof Přída a Martin Šíp (oba SK DDM Kotlářka Praha), 3. Miroslav Knobloch a Filip Marat (oba TTC Elizza Praha) a Václav Podrazil a Michael Kopecký (oba SK DDM Kotlářka Praha)

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A

Remunda M. - Sládek ,3:0(7,5,3), 3:0(7,5,3), Kaucký F. - Pytelka 3:0(3,4,5), Remunda M. - Kaucký F. 3:0(5,2,7), Sládek – Pytelka 3:0(1,2,6), Remunda M. - Pytelka 3:0(3,4,3), Sládek – Kaucký F. 0:3(-8,6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 2. Filip Kaucký – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Ondřej Sládek – TJ Slavoj Praha, 4. Tomáš Pytelka – TTC Praha

 

Skupina B

Benák V. - Holík 3:0(6,3,6), Kliment – Budínský 3:1(12,7,-9,8), Benák V. - Kliment 3:0(5,6,4), Holík – Budínský 3:0(7,7,5), Benák V. - Budínský 3:0(2,4,3), Holík – Kliment 3:0(5,8,9)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 2. Šimon Holík – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Adam Kliment – TJ Loko Vršovice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina C

1. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha, 3. Jakub Urban - TJ AVIA Čakovice, 4. Jan Seeman – TJ Loko Vršovice

 

Skupina D

1. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 2. Jáchym Juppa – Slovan KST Bohnice, 3. Patrik Veselý – TJ Loko Vršovice, 4. Adam Vaněček – TJ Střížkov

 

Skupina E

1. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 2. Jan Filip – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Filip Tuček – TJ Loko Vršovice, 4. Richard Ohera – KST FZŠ Trávníčkova

 

Skupina F

1. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 2. Patrik Marfinec – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Adam Čapek – TTC Elizza Praha, 4. Vojtěch Novohradský – TJ Sokol Stodůlky

 

Skupina G

1. Adam Rek – TJ Slavoj Praha, 2. Maxim Truchlík – SK DDM Kotlářka, 3. Jan Marhol - AC Sparta Praha, 4. Jakub Červinka – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina H

1. Michal Vavroušek – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Šindelář – TJ Loko Vršovice, 3. Pavel Jirásek – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Matouš Klein – TJ Slavoj Praha

 

Skupina I

1. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 2. Sebastian Svoboda – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Tomáš Rein – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Jakub Sedláček – TTC Elizza Praha

 

Skupina J

1. Adam Podrazský – TTC Elizza Praha, 2. Jan Slavíček – TJ Slavoj Praha, 3. Antonín Trávníček – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Matěj Obermaier – TJ Střížkov

 

Skupina K

1. Tadeáš Bertho – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Martin Smažík – TJ Loko Vršovice, 3. Viktor Vlasák – Slovan KST Bohnice, 4. Vojtěch Valenta – TJ Střížkov

 

Skupina L

1. Adam Gräf – TJ Slavoj Praha, 2. Václav Matoušek – AC Sparta Praha, 3. Vojtěch Maděra – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Petr Řezníček – TJ Střížkov

 

Skupina M

1. Michal Procházka – SK DDM Kotlářka, 2. Pavel Šourek – AC Sparta Praha, 3. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 4. Robert Škába – TJ Sokol Stodůlky

 

Čtvrtfinále

Šíp – Nádvorník 3:1, Benák J. - Podrazil 0:3, Zacharda – Benák V. 0:3, Kopecký M. - Sochor D. 1:3

 

Semifinále

Šíp – Podrazil 3:2, Benák V. - Sochor D. 2:3

 

Finále

Šíp – Sochor D- 3:0(5,2,3)

 

Pořadí dvouhry starších žáků

1. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka Praha, 2. David Sochor – AC Sparta Praha, 3. Václav Podrazil – SK DDM Kotlářka Praha a Vít Benák – TTC Elizza Praha

 

Pořadí dvouhry starších žákyň

1. Karolína Jaroňová – AC Sparta Praha, 2. Andrea Jungwurthová – AC Sparta Praha, 3. Adéla Nosková – AC Sparta Praha a Amálie Bnedová – SK DDM Kotlářka Praha

 

Pořadí čtyřhry starších žáků

1. Václav Podrazil a Martin Šíp (oba SK DDM Kotlářka Praha), 2. Vít Benák a Jácham Zacharda (oba TTC Elizza Praha), 3. Matheos Remunda a Jan Rochowanski (oba TTC Elizza Praha) a Matěj Kopecký (SK DDM Kotlářka) a David Sochor (AC Sparta Praha)

 

Dvouhra mladších žáků

 

Skupina A

1. Svoboda Sebastián – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 3. Tomáš Hanzal – TJ Slavoj Praha

 

Skupina B

Jandus – Holý 3:0(4,5,2), Najvárek – Jarolím 3:1(7,-7,4,4), Jandus – Najvárek 3:0(32,5), Holý – Jarolím 3:0(3,4,4), Jandus – Jarolím 3:0(1,1,1), Holý – Najvárek 3:0(8,4,3)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 2. Prokop Holý – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Richard Najvárek – Slovan KST Bohnice, 4. Vojtěch Jarolím – TTC Praha

 

Skupina C

1. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha, 2. Tibor Bertho – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Marek hanzal – TJ Slavoj Praha, 4. Filip Haloda – AC Sparta Praha

 

Skupina D

1. Nathan Cafmeyer – TJ Slavoj Praha, 2. Patrik Semotan – Slovan KST Bohnice, 3. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha, 4. Kryšpín Vostřez – SK DDM Kotlářka Praha

 

Skupina E

1. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 2. Jonáš Divecký – SK DDM Kotlářka Ptaha, 3. Vojtěch Čermák – TJ Loko Vršovice, 4. Vojtěch Milek – Slovan KST Bohnice

 

Skupina F

Šourek – Podrazký 3:0(7,3,7), Hůla – Najman 3:0(1,2,7), Šourek – Hůla 3:1(6,-10,8,9), Podrazký – Najman 3:0(4,3,6), Šourek – Najman 3:0(3,0,2), Podrazký – Hůla 3:2(7,-9,-7,6,9)

 

Pořadí skupiny F

1. Pavel Šourek – AC Sparta Praha, 2. Adam Podrazký – TTC Elizza Praha, 3. Ondřej Hůla – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Richard Njaman – TTC Praha

 

Skupina G

Mašek J. - Truchlík 3:1(-4,9,6,8), Dobeš – Štindl 3:1(7,3,-7,7), Mašek J. - Dobeš 3:0(3,1,4), Truchlík – Štimdl 3:0(1,3,6), Mašek J. - Štindl 3:0(3,1,7), Truchlík – Dobeš 3:0(4,3,5)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Maxim Truchlík – SF SKK El Niňo Praha, 3. Tomáš Dobeš – Slovan KST Bohnice, 4. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Skupina H

Havelka – Maděra 3:0(2,3,4), Červinka – Hrneček 3:0(6,7,2), Havelka – Červinka 3:0(4,5,3), Maděra – Hrneček 3:0(5,1,3), Havelka – Hrneček 3:0(1,3,5), Maděra – Červinka 3:0(2,2,2)

 

Pořadí skupiny H

1. Richard Havelka – TTC Elizza Praha, 2. Vojtěch Maděra – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jakub Červenka – TJ AVIA Čakovice, 4. Ondřej Hrneček – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Sochor D. - Cafmeyer N. 3:0, Svoboda – Procházka 3:1, Truchlík – Jandus 0:3, Šourek – Rek L. 0:3

 

Semifinále

Sochor D. - Procházka 3:0, Jandus – Rek L. 3:2

 

Finále

Sochor D. - Jandus 3:0(6,5,6)

 

Pořadí dvouhry mladších žáků

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 3. Michal Procházka - SKK DDM Kotlářka Praha a Lukáš Rek – TJ Slavoj Praha

 

Pořadí dvouhry mladších žákyň

1. K. Jaroňová – AC Sparta Praha, 2. Adéla Nosková – AC Sparta Praha, 3. Adéla Mikešová – TJ Slavoj Praha a Tereza Melíšková – AC Sparta Praha

 

Dvouhra nejmladších žáků

 

Čtvrtfináíle

Lebeda – Mařík 3:0, Cafmeyer N. – Durdis 2:3, Mašek J. - Magyar 3:0, Voborský – Martinek 0:3

 

Semifinále

Lebeda – Durdis 2:3, Mašek J. - Martinek 3:0

 

Finále

Durdis – Mašek J. 2:3(-9,-6,6,7,7)

 

Pořadí dvouhry mladších žáků

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha, 3. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha a Lukáš Martinek – AC Sparta Praha

 

Dvouhra nejmladších žákyň

 

Skupina A

Alinčová – Kostlivá 3:0(2,2,2), Lorenzová – Malá 0:3(-2,-6,-3), Kostlivá – Lorenzová 0:3(-6,-2,-9), Kodetová – Alinčová 3:0(6,3,3), Lorenzová – Kodetová 0:3(-4,-0,-1), Malá – Kostlivá 3:0(4,5,6), Kodetová – Malá 3:0(0,0,8), Alinčová – Lorenzová 3:0(2,2,2), Malá – Alinčová 2:3(9,-2,9,-3,-9), Kostlivá – Kodetová 0:3(-1,-0,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Hanka Kodetová – TJ Slavoj Praha, 2. Michaela Alinčová – TTC Elizza Praha, 3. Monika Malá – TJ Slavoj Praha, 4. Amálie Lorenzová – Slovan KST Bohnice, 5. Veronika Kostlivá – TTC Praha

 

Pořadí skupiny B

Eliška Slavíčková – TJ Slavoj Praha, 2. Anna Bartoňová – Slovan KST Praha, 3. Tereza Rousová – TJ Slavoj Praha, 4. Lucie Vaňková – TJ AVIA Čakovice

 

Semifinále

Kodetová – Bartoňová 3:0(6,8,4), Alinčová – Slavíčková 2:3(-10,9,8,-7,-9)

 

Finále

Kodetová – Slavíčková 3:1(-9,11,2,5)

 

Pořadí dvouhry nejmladších žákyň

1. Hanka Kodetová – TJ Slavoj Praha, 2. Eliška Slavíčková – TJ Slavoj Praha, 3. Anna Bartoňová – Slovan KST Bohnice a Michaela Alinčová – TTC Elizza Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
29.02.2020