Na úvodní stránku





Mladší žáci TTC Praha vyhráli 4. třídu družstev pražského přeboru

Fuček Miloslav

2020-01-15

Žáci

Přečteno: 66

Komentářů: 0


V neděli jsme se zúčastnili pražských přeborů družstev mladšího žactva s dvěma týmy. Naše áčko vyhrálo 4. třídu.


4. třída mladšího žactva

 

TTC Praha B – TTC Praha A 0:3

Štindl – Šubert 0:3(-5,-3,-4), Najman – Kittnar 0:3(-2,-3,-1), Dittmayerová – Špaldoň 0:3(-2,-3,-1)

 

SK DDM Kotlářka E – SK DDM Kotlářka D 0:3

Olt – Součková 0:3, Hronek – Vostřez 0:3, Raffis – Rousková 0:3

 

TTC Praha A – SK DDM Kotlářka Praha E 3:1

Šubert – Hronek 3:0(7,4,2), Kittnar – Farris 3:0(2,6,10), Špaldoň – Olt 2:3(6,6,5,-1,-5), Šubert – Farris 3:1(3,-7,4,8)

 

 

TTC Elizza Praha D – TTC Praha B 3:0

Hofman – Najman 3:1(7,-7,6,4), Nemčík – Štindl 3:1(-5,3,6,3), Sedláček – Dittmayerová 3:0(/5,4,2)

 

SK DDM Kotlářka Praha E – TTC Elizza Praha D 3:2

Hronek – Sedláček 3:0, Olt – Hofman 2:3, Farris – Nemčík 3:0, Hronek – Hofman 1:3, Olt – Sedláček 3:0

 

SK DDM Kotlářka Praha D – TTC Praha A 2:3

Vostřez – Šubert 3:2(-7,4,-8,4,6), Součková – Kittnar 0:3(-3,-14,-4), Rousková – Špaldoň 3:1(-9,3,6,9), Vostřez – Kittnar 0:3(-11,-5,-11), Součková – Šubert 2:3(11,9,-9,-5,-5)

 

TTC Elizza Praha D – SK DDM Kotlářka Praha D 0:3

Hofman – Součková 0:3, Nemčík – Vostřez 0:3, Sedláček – Rousková 0:3

 

TTC Praha B – SK DDM Kotlářka Praha E 0:3

Štindl – Olt 0:3(-7,-4,-6), Najman – Farris 0:3(-7,-2,-6), Dittmayerová – Hronek 0:3(-,-7,-7)

 

SK DDM Kotlářka Praha D – TTC Praha B 3:0

Součková – Najman 3:0(5,9,1), Vostřez – Štindl 3:0(1,5,2), Rousková – Dittmayerová 3:0(2,1,2)

 

TTC Praha A – TTC Elizza Praha D 3:1

Kittnar – Sedláček 3:0(2,5,2), Šubert – Nemčík 3:0(2,8,8), Špaldoň – Hofman 0:3(-8,-8,-8), Kittnar – Nemčík 3:0(6,9,4)

 

Pořadí 4. třídy

1. TTC Praha A 8, 2. SK DDM Kotlářka Praha D 7, 3. SK DDM Kotlářka Praha E 6, 4. TTC Elizza Praha D 5, 5. TTC Praha B 4

 

Pro úplnost ještě výsledky dalších tříd:

 

1. třída

1. SK DDM Kotlářka Praha A 28 (5:4) (Michal Procházka, Sebastián Svoboda, Filip Kaucký),

2. AC Sparta Praha A 28 (4:5) (David Sochor, Karolína Jaroňová, Martin Jandus, Pavel Šourek, Tereza Melíšková, Adéla Nosková)

3. TJ Slavoj Praha A 20 (Dominik Lukáš Rek, Nathan Cafmeyer, Marek Hanzal)

4. SK DDM Kotlářka B 18 (Vojtěch Maděra, Tibor Bertho, Maxim Truchlík)

5. TTC Elizza Praha A 16 (Richard Havelka, Lukáš Lebeda, Jan Mašek, Šimon Petrtýl)

6. TJ Slavoj Praha B 10 (Adéla Mikešová, Eliška Slavíčková, Hanka Kodetová)

 

První třída se hrála dvoukolově, započítává se i podzimní kolo. V třídách 2. až 4. bylo podzimní kolo pouze kvalifikací pro rozdělení do 2. až 4. třídy v zimník kole a do konečných výsledků se započítávakjí pouze utkání zimního kola.

 

2. třída

1. AC Sparta Praha B 10 (Tereza Melíšková, Adéla Nosková)

2. TTC Elizza Praha B 9 (Šimon Petrtýl, Adam Podrazký, Matěj Mašek, Martin Laube)

3. SK DDM Kotlářka Praha C 8 (Prokop Holý, Jonáš Divecký, 3. Ondřej Hůla, 4. Filip Mach)

4. Slovan KST Bohnice A 7 (Patrik Semotan, Eliška Maršíková, Hubert Chvátal)

5. TJ Slavoj Praha C 6 (Eva Havlíčková, Tomáš Hanzal, Jkaub Magyar)

6. FZŠ Trávníčkova A 5 (Patrik Jindra, Matěj Pospíšil, Jan Čermák)

 

3. třída

1. TTC Elizza Praha C 10 (Nela Kemlinková, Martin Laube, Michaela Alinčová)

2. TJ ABC B raník 9 (David Mojka, Matěj Fiala, Vojtěch Fiala, Matyáš Hron)

3. Slovan KST Bohnice C 8 (Evelína Lorenzová, Vojtěch Milek, Michaela Krutilková, Amálie Lorenzová)

4. Slovan KST Bohnice B 7 (Anna Bartoňová, Tomáš Dobeš, Mikuláš Mrázek, Richard Najvárek)

5. TJ Slavoj Praha D 6 (Tereza Rousová, Monika Malá)

6. KST FZŠ Trávníčkova B 5 (Jan Trubl, Filip Jozíf, Jan Valášek)

 

4. třída

1. TTC Praha A 8 (Tomáš Šubert, Jan Kittnar, Šimon Špaldoň)

2. SK DDM Kotlářka Praha D 7 (Kateřina Součková, Kryšpín Vostřez, Anežka Rousková)

3. SK DDM Kotlářka Praha E 6 (Oliver Vít, Vilém Farris, Matouš Hronek)

4. TTC Elizza Praha D 5 (Jakub Hofman, Marek Nemčík, Marek Sedláček)

5. TTC Praha B 4 (Ondřej Štindl, Richard Najman, Jana Dittmayerová)

 

Hráčům našeho Atýmu blahopřejeme k obhajobě umístění z loňského a předloňského roku.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
29.02.2020