Na úvodní stránku





Těsně pozitivní bilance 2. kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2019-10-05

Pražský přebor

Přečteno: 33

Komentářů: 0


V druhém kole pražského přeboru hrálo všech našich devět týmů (osm týmů mužů a jeden tým žen) a vybojovaly pět vítězství. Čtyři týmy prohrály.


TTC Praha B – TJ Střížkov B 10:4

Remunda, Vokurka – Provazník, Kočvara 0:3(-8,-6,-6), Horák, Zahradníček – Stehlík, Karpíšek 3:1(5,-6,-9,-8), Vokurka – Provazník 1:3(-5,6,-9,-8), Horák – Stehlík 3:0(5,6,5), Remunda – Kočvara 3:0(5,5,4), Zahradníček – Karpíšek 3:1(5,-6,9,9), Horák – Provazník 3:1(-9,6,7,8), Remunda – Stehlík 1:3(-7,6,-7,-9), Zahradníček – Kočvara 3:1(6,-10,10,5), Vokurka – Karpíšek 3:1(-7,2,10,6), Remunda – Provazník 1:3(-9,-8,10,-8), Zahradníček – Stehlík 3:2(-11,7,6,-9,2), Vokurka – Kočvara 3:0(7,4,6), Horák – Karpíšek 3:0(6,8,9)

Body domácích: Horák 3,5, Zahradníček 3,5, Vokurka 2, Remunda 1

Body hostů: Provazník 2,5, Stehlík 1, Kočvara 0,5, Karpíšek 0

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2019

 

TJ Sokol Nusle Praha E – TTC Praha C 10:8

Pluska, Brettschneider – Sedláček, Brýna 3:0 w.o., Drahota, Svoboda – Jelínek, Moravec 1:3(9,-8,-7,-10), Drahota – Sedláček 3:1(7,9,-10,7), Brettschneider – Jelínek 3:1(8,9,-10,7), Svoboda – Moravec 2:3(5,-3,5,9,-9), Pluska – Brýna 3:0(5,9,8), Brettschneider – Sedláček 3:1(10,6,-5,9), Svoboda – Jelínek 3:2(-6,7,-9,12,2), Pluska – Moravec 3:1(8,-9,10,6), Drahota – Brýna 3:2(9,7,-4,-6,9), Svoboda – Sedláček 0:3(-9,-7,-6), Pluska – Jelínek 3:1(-8,7,3,6), Drahota – Moravec 2:3(-10,-11,7,4,-10), Brettschneider – Brýna 0:3(-7,-2,-9), Pluska – Sedláček 2:3(9,8,-6,-7,-7), Drahota – Jelínek 0:3 w.o., Brettschneider – Moravec 0:3(-7,-12,-8), Svoboda – Brýna 3:1(-7,5,8,6)

Body domácích: Pluska 3,5, Brettschneider 2,5, Drahota 2, Svoboda 2, w.o. 1

Body hostů: Moravec 3,5, Sedláček 2, Brýna 1, Jelínek 0,5, w.o. 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Nusle 2. 10. 2019

 

TJ Loko Vršovice G – TTC Praha D 7:10

Havlíček, Mládek – Fiala, Jansa 3:0(9,10,9), Pestr, Hanek – Brýna, Smíšek 3:0(6,9,6), Pestr – Brýna 1:3(-7,8,-7,-6), Mládek – Smíšek 0:3(-7,-6,-1), Hanek – Fiala 1:3(-5,10,-9,-8), Hlaváček – Jansa 3:1(9,8,-9,5), Mládek – Brýna 1:3(-4,-8,9,-9), Hanek – Smíšek 3:0(9,8,8), Hlaváček – Fiala 0:3(-8,-3,-10), Pestr – Jansa 3:1(8,-8,9,6), Hanek – Brýna 1:3(-5,9,-6,-5), Hlaváček – Smíšek 1:3(1,-8,-3,-11), Pestr – Fiala 2:3(8,-3,-9,8,-5), Mládek – Jansa 0:3(-3,-2,-2), Hlaváček – Brýna 3:0(8,4,6), Pestr – Smíšek 3:2(-9,8,10,-8,8), Mládek – Fiala 0:3(-10,-6,-6)

Body domácích: Hlaváček 2,5, Pestr 2,5, Hanek 1,5, Mládek 0,5

Body hostů: Fiala 4, Brýna 3, Smíšek 2, Jansa 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Vršovice 3. 10. 2019

 

TTC Praha E – TTC Praha F 10:8

Petránek, Mutl – Filip, Bárta 3:0(5,5,8), Zahradník, Havlíček – Haba, Podrazil 2:3(5,10,-12,-7,-5), Zahradník – Filip 0:3(-11,-4,-8), Havlíček – Haba 0:3(-11,-10,-8), Mutl – Bárta 3:2(-9,6,-4,9,11), Petránek – Podrazil 3:0(7,10,8), Havlíček – Filip 3:0(11,12,6), Mutl – Haba 2:3(7,-7,10,-6,-12), Petránek – Bárta 3:0(7,9,9), Zahradník – Podrazil 3:0(6,6,2), Mutl – Filip 3:0(4,7,2), Petránek – Haba 3:2(7,6,-8,-13,7), Zahradník – Bárta 2:3(7,-10,-6,13,-12), Havlíček – Podrazil 0:3(-1,-6,-8), Petránek – Filip 3:1(8,-7,8,8), Zahradník – Haba 0:3(-7,-8,-4), Havlíček – Bárta 0:3(-8,-6,-4), Mutl Filip 1– Podrazil 3:0(6,10,6)

Body domácích: Petránek 4,5, Mutl 3,5, Zahradník 1, Havlíček 1

Body hostů: Haba 3,5, Bárta 2, Podrazil 1,5, Filip 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 2. 10. 2019

 

KST Vršovice C – TTC Praha G 4:10

Soli, Kabát – Buriánek, Kudláček 0:3(-3,-6,-2), Macek, Outrata – Havlíček, Houf 2:3(7,-5,-9,6,-6), Kabát – Buriánek 0:3(-2,-4,-2), Soli – Kudláček 0:3(-3,-4,-3), Outrata – Havlíček 3:1(10,8,-6,10), Macek – Houf 3:2(5,-5,1,-9,7), Soli – Buriánek 0:3(-4,-4,-2), Outrata – Kudláček 1:3(-5,7,-1,-1), Macek – Havlíček 3:1(8,11,-9,6), Kabát – Houf 0:3(-0,-3,-2), Outrata – Buriánek 0:3(-4,-7,-3), Macek – Kudláček 3:1(10,-8,6,4), Kabát – Havlíček 0:3(-3,-3,-6), Soli – Houf 0:3(-3,-3,-5), Macek – Buriánek 3:2(7,-10,-10,8,8)

Body domácích: Macek 3, Outrata 1, Kabát 0, Soli 0

Body hostů: Buriánek 3,5, Kudláček 2,5, Houf 2,5, Havlíček 1,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Vršovice 4. 10. 2019

 

TTC Praha H – SF SKK El Niňo Praha N 10:0

Poulíček, Koudelka – Štefan, Niederle 3:2(-8,12,-8,3,5), Haba, Fuček 3:0 w.o., Poulíček – Přída 3:2(-8,9,6,-8,6), Koudelka – Niederle 3:1(11,10,-12,4), Haba – Štefan 3:0(2,5,6), Fuček 3:0 w.o., Koudelka – Přída 3:0(7,5,5), Haba – Niederle 3:0(3,3,5), Fuček – Štefan 3:2(5,-8,-3,9,11), Poulíček 3:0 w.o.

Body domácích: Koudelka 2,5, Haba 2, Poulíček 1,5, Fuček 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2019

 

TTC Praha I – TJ Mladí veteráni VSK ČVUT C 0:10

Boegner, Hrneček – Hajda, Hrabánek 2:3(8,7,-4,-10,-8), Wichs, Novotný – Matvija, Strnad 0:3(-4,-5,-20), Hrneček – Matvija 0:3(-4,-5,-10), Wichs – Hrabánek 0:3(-6,-5,-7), Novotný – Strnad 0:3(-4,-3,-2), Boegner – Hajda 2:3(-10,11,-9,10,-12), Wichs – Matvija 0:3(-7,-5,-9), Novotný – Hrabánek 2:3(-6,-10,8,6,-6), Boegner – Strnad 1:3(-10,7,-9,-7), Hrneček – Hajda 1:3(-10,8,-8,-9), Novotný – Matvija 1:3(-4,10,-6,-7)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Matvija 2,5, Hrabánek 2,5, Strnad 2,5, Hajda 2,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 2. 10. 2019

 

TTC Praha A – TJ Loko Vršovice B 3:7

Maláková, Bláhová – Adamová, Horká 1:3(-8,-5,10,-4), Boegner – Rabenseifnerová 3:2(7,5,-5,-10,7), Bláhová – Adamová 0:3(-5,-3,-9), Maláková – Horká 1:3(-12,9,-3,-3), Bláhová – Rabenseifnerová 0:3(-10,-5,-6), Boegner – Horká 3:0(7,7,7), Maláková – Adamová 2:3(4,-7,-6,9,-5), Bláhová – Horká 1:3(-10,-8,9,-9), Maláková – Rabenseifnerová 0:3(-8,-6,-7), Boegner – Adamová 3:1(-9,6,11,10)

Body domácích: Boegner 3, Bláhová 0, Maláková 0

Body hostů: Adamová 2,5, Horká 2,5, Rabenseifnerová 2

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 3. 10. 2019


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
20.10.2019