Na úvodní stránku





Soutěže zahájily 1. kolem

Fuček Miloslav

2019-09-28

Soutěže - liga a přebor

Přečteno: 43

Komentářů: 0


Pražský přebor i ligové soutěže zahájily pro naše týmy 1. kolem. Bilancí tohoto kola jsou tři vítězství a sedm porážek.


TTC Praha Story TLRS – TJ Sokol Michle Praha 5:10

Pluhař, Černý – Šimeček, Hořejší 3:2(4,8,-5,-9,5), Bistřický, Vavřinec – Nejedlý, Bucifal 0:3(-8,-4,-7), Černý – Nejedlý 2:3(-5,9,7,-6,-8), Vavřinec – Hořejší 3:0(2,14,13), Bistřický – Šimeček 3:0(6,10,9), Pluhař – Bucifal 1:3(7,-9,-6,-6), Vavřinec – Nejedlý 0:3(-9,-3,-9), Bistřický – Hořejší 0:3(-7,-12,-7), Pluhař – Šimeček 3:1(-9,7,7,8), Černý – Bucifal 2:3(-9,-10,6,6,-3), Bistřický – Nejedlý 1:3(-5,-5,8,-6), Pluhař – Hořejší 2:3(8,6,-3,-7,-9), Černý – Šimeček 1:3(-9,7,-8,-10), Vavřinec – Bucifal 3:1(-3,6,6,15), Pluhař – Nejedlý 0:3(-11,-6,-7)

Body domácích: Vavřinec 2, Pluhař 1,5, Bistřický 1, Černý 0,5

Body hostů: Nejedlý 4,5, Bucifal 2,5, Hořejší 2, Šimeček 1

Soutěž: 3. liga mužů A

Hráno: CST Ďáblice 28. 9. 2019

 

Naši hráči se postavili favorizovanému soupeři, který byl loni třetí, bez respektu. Po čtyřhrách to bylo 1:1. Po dalších dvou zápasech to bylo 2:2, naši šli do vedení 3:2. Vavřinec zahrál skvěle proti favorizovanému Hořejšímu a Bistřický přidal důležitý bod vítězstvím nad Šimečkem. Potom s euž dařilo méně a od stavu 4:5 se uplatňovala větší zkušenost hostů.

 

TJ Lokomotiva Vršovice B – TTC Praha B 10:8

Kačaba, Srnka – Remunda, Vokurka 1:3(-6,5,-8,-4), Hrbáček, Zunt – Horák, Zahradníček 3:1(-6,6,11,10), Zunt – Zahradníček 3:1(4,-8,6,10), Kačaba – Remunda 0:3(-7,-7,-6), Srnka – Horák 3:2(-8,-8,7,6,8), Hrbáček – Vokurka 3:1(-7,9,6,12), Kačaba – Zahradníček 3:2(-7,4,-9,7,6), Srnka – Remunda 1:3(6,-9,-8,-8), Hrbáček – Horák 3:1(6,11,-12,9), Zunt – Vokurka 2:3(-7,8,-6,11,-7), Srnka – Zahradníček 0:3(-9,-7,-9), Hrbáček – Remunda 3:2(5,-6,-8,9,6), Zunt – Horák 1:3(9,-9,-9,-9), Kačaba – Vokurka 2:3(-9,-9,4,7,-11), Hrbáček – Zahradníček 3:2(6,6,-8,-6,5), Zunt – Remunda 1:3(-6,9,-7,-4), Kačaba – Horák 3:1(7,8,-9,6), Srnka – Vokurka 3:1(9,9,-4,9)

Body domácích: Hrbáček 4,5, Kačaba 2, Srnka 2, Zunt 1,5

Body hostů: Remunda 3,5, Vokurka 2,5, Zahradníček 1, Horák 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Lokomotiva Vršovice 26. 9. 2019

 

TTC Praha C – TJ Sokol Petrovice D 5:10

Jelínek, Mutl – Schützner, Rod 2:3(-3,-7,6,10,-7), Sedláček, Moravec – Novotný, Shivashankar 2:3(7,-10,5,-10,-9), Sedláček – Shivashankar 2:3(-9,8,-0,8,-7), Moravec – Novotný 3:0(7,4,8), Mutl – Schützner 0:3(-5,-9,-9), Jelínek – Rod 2:3(-7,7,-5,9,-16), Moravec – Shivashankar 1:3(-4,-6,9,-7), Mutl – Novotný 0:3(-9,-6,-10), Jelínek – Schützner 1:3(-5,9,-4,-5), Sedláček – Rod 3:0(1,8,6), Mutl – Shivashankar 0:3(-5,-4,-6), Jelínek – Novotný 3:1(16,5,-1,5), Sedláček – Schützner 3:0(6,10,4), Moravec – Rod 3:0(10,8,9), Jelínek – Shivashankar 2:3(9,-4,9,-9,-10)

Body domácích: Sedláček 2, Moravec 2, Jelínek 1, Mutl 0

Body hostů: Shivashankar 4,5, Schützner 2,5, Novotný 1,5, Rod 1,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: CST Ďáblice 26. 9. 2019

 

TTC Praha D – TJ Zelená Liška C 10:5

Smíšek, Brýna – Hajný, Pavlíček 3:1(6,6,-8,8), Buriánek, Váňa – Konopa, Krieger 3:2(9,-10,10,-8,8), Smíšek – Konopa 1:3(8,-10,-6,-1), Buriánek – Krieger 3:2(-6,4,-6,8,5), Váňa – Pavlíček 0:3(-7,-5,-7), Brýna – Hajný 3:1(-10,2,6,4), Buriánek – Konopa 2:3(7,9,-5,-4,-5), Váňa – Krieger 0:3(-11,-7,-8), Brýna – Pavlíček 3:0(9,3,5), Smíšek – Hajný 3:0(5,5,5), Váňa – Konopa 1:3(-6,7,-3,-4), Brýna – Krieger 3:1(8,6,-8,4), Smíšek – Pavlíček 3:1(-7,11,7,6), Buriánek – Hajný 3:1(8,5,-5,13), Brýna – Konopa 3:0(7,8,7)

Body domácích: Brýna 4,5, Smíšek 2,5, Buriánek 2,5, Váňa 0,5

Body hostů: Konopa 3, Krieger 1, Pavlíček 1, Hajný 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 26. 9. 2019

 

VSK MFF UK Praha B – TTC Praha E 5:10

Beňovič, Vošický – Frýsová, Mutl 0:3(-9,-3,-9), Hroch, Jareš – Petránek, Zahradník 1:3(-5,-10,6,-11), Beňovič – Petránek 3:1(9,-5,8,10), Vošický – Mutl 3:1(2,10,-8,3), Engel – Zahradník 0:3(-4,-11,-12), Jareš – Frýsová 3:1(-7,5,8,11), Vošický – Petránek 2:3(-9,9,9,-8,-9), Engel – Mutl 1:3(5,-8,-8,-9), Jareš – Zahradník 2:3(-8,-8,7,8,-5), Beňovič – Frýsová 3:1(5,-8,3,6), Engel – Petránek 1:3(-9,8,-4,-6), Jareš – Mutl 0:3(-7,-7,-7), Beňovič – Zahradník 3:2(5,-5,-8,8,4), Vošický – Frýsová 1:3(-6,-8,7,-7), Jareš – Petránek 1:3(9,-4,-6,-5), Beňovič – Mutl 3:0(8,7,5)

Body domácích: Beňovič 3, Vošický 1, Jareš 1, Engel 0

Body hostů: Petránek 3,5, Mutl 2,5, Zahradník 2,5, Frýsová 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: SCUK Praha 25. 9. 2019

 

TJ Slovan Svoboda A – TTC Praha F 10:4

Kreis, Espinoza – Bárta, Filip 0:3(-8,-7,-14), Čížek, Mička – Haba, Novotný 3:1(-10,8,7,8), Espinoza – Filip 3:1(-10,7,4,8), Čížek – Haba 3:1(11,-3,8,7), Mička – Bárta 3:1(-6,7,6,11), Kreis – Novotný 3:0(11,9,6), Čížek – Filip 3:2(7,-9,-6,9,5), Mička – Haba 1:3(-9,8,-7,-7), Kreis – Bárta 3:1(7,-7,9,5), Espinoza – Novotný 3:1(-5,4,3,15), Mička – Filip 3:1(2,-4,7,6), Kreis – Haba 1:3(-8,8,-10,-11), Espinoza – Bárta 2:3(9,-10,-9,7,-6), Čížek – Novotný 3:0(7,8,9)

Body domácích: Čížek 3,5, Mička 2,5, Espinoza 2, Kreis 2

Body hostů: Haba 2, Bárta 1,5, Filip 0,5, Novotný 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Braník 26. 9. 2019

 

TTC Praha G – KK Konstruktiva C 10:3

Buriánek, Havlíček – Nebeský, Bukovský 0:3(-5,-7,-8), Kudláček, Dvořák – Modl, Fleissig 3:0(4,4,10), Buriánek – Bukovský 0:3(-3,-10,-8), Dvořák – Nebeský 3:1(-11,11,9,3), Havlíček – Modl 3:0(10,8,4), Kudláček – Fleissig 3:0(5,5,6), Dvořák – Bukovský 3:2(7,-3,9,-9,7), Havlíček – Nebeský 3:2(3,1,-9,-5,8), Kudláček – Modl 3:0(4,4,w.o.), Buriánek – Fleissig 3:0(9,10,4), Havlíček – Bukovský 2:3(-10,10,-4,7,-7), Kudláček – Nebeský 3:0(6,6,5), Buriánek – Modl 3:0(11,8,3), Dvořák – Fleissig 3:0(7,3,4)

Body domácích: Kudláček 3,5, Dvořák 2,5, Buriánek 2, Havlíček 2

Body hostů: Bukovský 2,5, Nebeský 0,5, Modl 0, Fleissig 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 25. 9. 2019

 

TTC Praha H – SK SANK Běchovice B 3:10

Trubl, Trnka 0:3 w.o., Listík, Koudelka – Kára, Žerava 3:0(9,7,7), Koudelka – Trnka 0:3(-1,-5,-3), Fuček – Trubl 0:3(-5,-3,-7), Kára 0:3 w.o., Listík – Žerava 3:0(2,6,6), Fuček – Trnka 0:3(-7,-5,-6), Trubl 0:3 w.o., Listík – Kára 0:3(-7,-6,-11), Koudelka – Žerava 3:1(11,-8,9,6), Trnka 0:3 w.o., Listík – Trubl 2:3(-8,5,-6,9,-11), Koudelka – Kára 1:3(-7,8,-2,-10)

Body domácích: Koudelka 1,5, Listík 1,5, Fuček 0

Body hostů: Trnka 2, Trubl 2, Kára 2, w.o. 4

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 26. 9. 2019

 

AC Sparta Praha N – TTC Praha I 10:7

Šourek P., Marhol – Boegner, Maláková 3:1(-8,3,4,9), Hrneček, Wichs 0:3 w.o., Boegner 0:3 w.o., Šourek O. – Wichs 3:1(8,1,-3,7), Marhol – Maláková 3:0(11,7,8), Šourek P. - Hrneček 3:0(2,9,8), Šourek O. - Boegner 0:3(-2,-2,-6), Marhol – Wichs 3:0(3,5,10), Šourek P. - Maláková 3:0(8,7,7), Hrneček 0:3 w.o., Marhol – Boegner 3:0(5,7,8), Šourek P. - Wichs 3:0(3,5,7), Maláková 0:3 w.o.,

Šourek O. - Hrneček 0:3(-7,-9,-9), Šourek P. - Boegner 3:0(12,3,11), Wichs 0:3 w.o., Šourek O. - Maláková 3:1(5,5,-7,7), Marhol – Hrneček 3:0(9,8,8)

Body domácích: Šourek P. 4,5, Marhol 3,5, Šourek O. 2

Body hostů: Boegner 1, Hrneček 1, Wichs 0, w.o. 5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Podvinný mlýn 27. 9. 2019

 

TJ Zelená Liška A – TTC Praha A 9:1

Kriegerová, Jeřábková – Hanzlíčková, Boegner 3:0(5,6,10), Jeřábková – Maláková 3:0(8,5,7), Kriegerová – Boegner 2:3(8,-9,-10,8,-9), Veselíková – Hanzlíčková 3:0(9,5,1), Kriegerová – Maláková 3:1(0,9,-11,8), Jeřábková – Hanzlíčková 3:1(9,7,-5,3), Veselíková – Boegner 3:1(-4,10,6,7), Kriegrová – Hanzlíčková 3:0(1,6,4), Veselíková – Maláková 3:0(8,6,7), Jeřábková – Boegner 3:1(3,4,-7,7)

Body domácích: Jeřábková 3,5, Veselíková 3, Kriegerová 2,5

Body hostů: Boegner 1, Maláková 0, Hanzlíčková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Zelená Liška 25. 9. 2019


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
20.10.2019