Na úvodní stránku





Vítězem Podzimního poháru TTC Praha se stal René Jung

Fuček Miloslav

2018-11-14

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 36

Komentářů: 0


Podzimního poháru TTC Praha dvouher rekreačního oddílu se v pondělí zúčastnilo dvacet hráčů, kteří hráli ve čtyřech skupinách.


Skupina A

Suchá – Wichs 0:3(-2,-12,-3), Kolpek – Benátská 2:3(8,5,-10,-7,-8), Wichs - Kolpek 3:0(7,4,0), Jung – Suchá 3:0(3,5,1), Kolpek – Jung 0:3(-5,-8,-4), Benátská – Wichs 1:3(-5,-13,6,-10), Jung – Benátská 3:0(6,6,5), Suchá – Kolpek 1:3(-10,-3,4,-8), Benátská – Suchá 3:1(9,13,-10,9), Wichs – Jung 0:3(-5,-2,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung 8, 2. Sáša Wichs 7, 3. Galina Benátská 6, 4. Stanislav Kolpek 5, 5. Hana Suchá 4

 

Skupina B

Tyl – Boegner 0:3(-6,-4,-8), Hrabáková – Malá 1:3(-4,-7,8,-8), Boegner – Hrabáková 3:0(7,7,8), Buriánek – Tyl 3:0(9,2,10), Hrabáková – Buriánek 1:3(9,-7,-7,-2), Malá – Boegner 3:0(7,10,7), Buriánek – Malá 3:1(7,-9,7,9), Tyl – Hrabáková 3:0(-6,-7,-9), Malá – Tyl 3:0(7,8,10), Boegner – Buriánek 0:3(-10,-10,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Buriánek 8, 2. Božena Malá 7, 3. Britta Boegner 6, 4. Dana Hrabáková 5, 5. Václav Tyl 4

 

Skupina C

Dlouhý – Kudláček 0:3(-5,-8,-5), Živná – Holeček 0:3(-1,-4,-4), Kudláček – Živná 3:0(3,0,2), Váňa – Dlouhý 3:1(10,-8,10,8), Živná – Váňa 0:3 w.o., Holeček – Kudláček 0:3(-5,-6,-7), Váňa – Holeček 3:1(9,-10,8,8), Dlouhý – Živná 3:0 w.o., Holeček – Dlouhý 3:2(-9,8,11,-9,7), Kudláček – Váňa 0:3(-8,-10,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Váňa 6, 2. František Kudláček 5, 3. Milan Holeček 4, 4. Vojtěch Dlouhý 3

Živná nebyla ve skupině klasifikována a její výsledky byly zrušeny, protože neodehrála nadpoloviční počet zápasů.

 

Skupina D

Maláková – Hudec 0:3(-5,-7,-9), Hrneček – Fryš 3:0(8,2,1), Hudec – Hrneček 3:0(7,11,7), Pešata – Maláková 3:0(5,2,6), Hrneček – Pešata 3:1(5,6,-9,6), Fryš – Hudec 0:3(-3,-7,-6), Pešata – Fryš 3:0(5,4,5), Maláková – Hrneček 1:3(9,-9,-15,-8), Fryš – Maláková 0:3(-3,-3,-3), Hudec – Pešata 3:1 (výsledek nezapočítán do žebříčku, nebyly uvedeny sety).

 

Pořadí skupiny D

1. Ondřej Hudec 8, 2. Karel Pešata 7, 3. Vojtěch Hrneček 6, 4. Olga Maláková 5, 5. Miloslav Fryš 4

 

Osmifinále

Jung – bay, Hrneček – Kudláček 0:3(-9,-5,-9), Malá – Benátská 2:3(8,9,-7,-8,-9), Hudec – bay, Váňa – bay, Holeček – Wichs 0:3(-10,-9,-8), Pešata – Boegner 3:1(-5,9,3,9), Buriánek – bay

 

Čtvrtfinále

Jung – Kudláček 3:1(-10,4,5,4), Benátská – Hudec 1:3(9,-8,-5,-4), Váňa – Wichs 3:0(5,6,7), Pešata – Buriánek 0:3(-10,-9,-10)

 

Semifinále

Jung – Hudec 3:1(-10,8,8,8), Váňa – Buriánek 2:3(6,7,-5,-4,-4)

 

Finále

Jung – Buriánek 3:0(8,4,8)

 

Útěcha – čtvrtfinále

Kolpek – bay, Tyl – Maláková 0:3(-8,-9,-9), Dlouhý – Suchá 3:1(8,8,-8,8), Fryš – Hrabáková 0:3(-6,-8,-8)

 

Útěcha – semifinále

Kolpek – Maláková 0:3(-6,-3,-6), Dlouhý – Hrabáková 1:3(9,-7,-6,-6)

 

Útěcha – finále

Maláková – Hrabáková 3:2(8,9,-9,-8,9)

 

Pořadí Podzimního poháru TTC Praha

 

1. René Jung, 2, Václav Buriánek, 3. Petr Váňa a Ondřej Hudec, 5. až 8. František Kudláček, Galina Benátská, Sáša Wichs a Karel Pešata, 9. až 12. Vojtěch Hrneček, Božena Malá, Sáša Wichs a Britta Boegner, 13. Božena Maláková, 14. Dana Hrabáková, 15. až 16. Stanislav Kolpek a Vojtěch Dlouhý, 17. až 19. Václav Tyl, Hana Suchá a Miloslav Fryš

 

V pondělí pokračuje Podzimní pohár TTC Praha čtyřhrami. Během příštího týdne budou také vypsány do systému zápasy na pokračování Ligy TTC Praha, které bude patřit pondělí 26. 11. 2018, kdy budou do 3. ligy zařazeni tři nový hráči.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018