Na úvodní stránku





Smolné 21. kolo pražského přeboru

Fuček Miloslav

2018-04-12

Pražský přebor

Přečteno: 123

Komentářů: 0


Bilance 21. kola pražského přeboru je pro TTC Praha zatím z celé sezóny nejhorčí. Jediné vítězství vybojoval F tým, ale porážek máme osm. Volno měl tým žen.


TJ Sokol Michle Praha B – TTC Praha A 10:5

Koděra, Ambrož – Maňhal, Vavřinec 1:3(-7,-9,12,-3), Švec, Tichý – Černý, Zahradníček 3:0(8,4,11), Koděra – Černý 2:3(5,-11,-3,7,-6), Švec – Maňhal 3:2(-6,5,-8,10,11), Ambrož – Vavřinec 2:3(12,-6,-8,11,-9), Tichý – Zahradníček 3:0(8,6,4), Švec – Černý 1:3(-6,7,-6,-8), Ambrož – Maňhal 3:1(9,7,-6,10), Tichý – Vavřinec 3:1(-12,7,7,8), Koděra – Zahradníček 3:0(5,11,5), Ambrož – Černý 3:0(6,7,11), Tichý – Maňhal 3:2(-12,5,-9,4,7), Koděra – Vavřinec 1:3(7,-10,-6,-3), Švec – Zahradníček 3:0(9,2,5), Tichý – Černý 3:2(-7,9,6,7,6), Koděra – Maňhal 1:3(-8,10,-6,-6)

Body domácích: Tichý 4,5, Švec 2,5, Ambrož 2, Koděra 1

Body hostů: Vavřinec 2,5, Černý 2, Maňhal 0,5, Zahradníček 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Michle 3.4.2018

 

TJ Střížkov B – TTC Praha B 10:8

Milek, Fišar – Chlumský, Horák 3:2(7,-5,-11,6,8), Rulec, Provazník P. – Remunda, Vokurka 2:3(9,-9,6,-3,-6), Provazník P. - Chlumský 2:3(-7,10,-3,10,-7), Milek – Remunda 3:1(-8,9,7,10), Rulec – Horák 3:0(9,7,5), Pour – Vokurka 1:3(-10,8,-7,-3), Milek – Chlumský 2:3(10,-8,-8,10,-8), Rulec – Remunda 2:3(-8,4,-6,6,-9), Pour – Horák 3:1(5,-9,7,6), Provazník P. – Vokurka 2:3(7,-6,4,-7,-8), Rulec – Chlumský 1:3(-7,-10,2,-7), Pour – Remunda 3:0(9,7,3), Provazník – Horák 1:3(-7,-7,5,-8), Milek – Vokurka 3:1(7,6,-4,6), Pour – Chlumský 3:1(-10,8,10,8), Provazník P. - Remunda 3:2(8,-7,-8,9,6), Milek – Horák 3:1(-9,8,10,4), Rulec – Vokurka 3:0(10,7,8)

Body domácích: Milek 3,5, Pour 3, Rulec 2, Provazník P. 1, Fišar 0,5

Body hostů: Chlumský 3, Vokurka 2,5, Remunda 1,5, Horák 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Střížkov 26. 3. 2018

 

TTC Praha C – TJ AVIA Čakovice G 8:10

Haba, Fiala – Černý, Vaňásek 1:3(10,-9,-4,-9), Moravec, Fejks – Šrámek, Říha 3:1(-9,8,6,9), Fejks – Vaňásek 0:3(-5,-4,-5), Fiala – Šrámek 0:3(-6,-2,-4), Haba – Říha 3:0(7,11,3), Moravec – Černý 3:0(9,5,4), Fiala – Vaňásek 1:3(-8,-10,8,-8), Haba – Šrámek 2:3(10,6,-1,-3,-9), Moravec – Říha 3:0(11,10,8), Fejks – Černý 3:1(18,9,-7,5), Haba – Vaňásek 1:3(-6,4,-5,-7), Moravec – Šrámek 1:3(5,-8,-8,-10), Fejks – Říha 1:3(-7,-9,10,-7), Fiala – Černý 3:1(6,-12,8,9), Moravec – Vaňásek 3:0(8,9,9), Fejks – Šrámek 1:3(8,-8,-6,-8), Fiala – Říha 3:2(-11,4,-9,10,6), Haba – Černý 0:3(-10,-8,-8)

Body domácích: Moravec 3,5, Fiala 2, Fejks 1,5, Haba 1

Body hostů: Šrámek 4, Vaňásek 3,5, Černý 1,5, Říha 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 4. 4. 2018

 

TJ Sokol Kbely B – TTC Praha D 10:0 w.o.

Soutěž: 5. třída A

 

AC Sparta Praha J – TTC Praha E 10:8

Jedlička, Melíšek O. - Smíšek, Brýna 3:1(9,-8,3,7), Šálek, Šusta – Haba, Bárta 3:0(9,6,10), Jedlička – Brýna 2:3(9,-5,-8,11,-11), Šálek – Haba 2:3(-7,7,13,-2,-6), Melíšek O. - Smíšek 0:3(-7,-8,-6), Šusta – Bárta 3:0(5,10,8), Šálek – Brýna 2:3(-7,8,9,-6,-7), Melíšek M. - Haba 3:0(8,5,4), Šusta – Smíšek 3:0(9,9,6), Jedlička – Bárta 1:3(5,-7,-8,-11), Melíšek M. - Brýna 3:1(8,5,-7,15), Šusta – Haba 3:0(6,6,9), Jedlička – Smíšek 3:1(-9,6,9,6), Šálek – Bárta 0:3(-7,-7,-7), Šusta – Brýna 2:3(8,-8,9,-10,-6), Jedlička – Haba 3:1(-8,7,8,9), Šálek – Smíšek 0:3(-2,-6,-10), Melíšek M. - Bárta 3:0(8,7,7)

Body domácích: Šusta 3,5, Melíšek M. 3, Jedlička 2,5, Šálek 0,5, Melíšek O. 0,5

Body hostů: Brýna 3, Smíšek 2, Bárta 2, Haba 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Sparta 3. 4. 2018

 

KK Konstruktiva Praha B – TTC Praha F 7:10

Peller, Černý – Mutl, Váňa 3:1(4,6,-7,9), Matoušek, Toman – Buriánek, Listík 3:0(4,5,4), Peller – Mutl 2:3(6,7,-9,-7,-7), Matoušek – Ruzha 1:3(-5,7,-5,-5), Černý – Váňa 2:3(8,6,-7,-5,-10), Toman – Listík 3:0(7,6,4), Matoušek – Mutl 1:3(-7,-10,5,-8), Černý – Ruzha 2:3(10,8,-7,-5,-4), Toman – Váňa 3:0(10,5,7), Peller – Listík 3:0(8,5,8), Černý – Mutl 2:3(-3,-2,6,6,-8), Toman – Ruzha 0:3 w.o., Peller – Váňa 3:1(-8,2,9,5), Matoušek – Buriánek 3:0(7,5,3), Toman – Mutl 0:3 w.o., Peller – Ruzha 0:3(-4,-12,-6), Matoušek – Váňa 0:3(-9,-7,-7)

Body domácích: Peller 2,5, Toman 2,5, Matoušek 1,5, Černý 0,5

Body hostů: Mutl 3, Ruzha 3, Váňa 2, Listík 0, Buriánek 0, w.o.2

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Konstruktiva 5. 4. 2018

 

TTC Praha H – KK Konstruktiva Praha C 8:10

Trmota, Poulíček – Bauer, Modl 3:0(10,2,8), Hrneček, Kreuzer – Hlaváč, Nebeský 0:3(-5,-7,-7), Poulíček – Bauer 1:3(15,-6,-16,-4), Hrneček – Nebeský 1:3(-6,11,-6,-9), Kreuzer – Modl 1:3(8,-7,-5,-1), Trmota – Hlaváč 3:1(-9,6,10,5), Hrneček – Bauer 0:3(-8,-2,-6), Kreuzer – Nebeský 0:3(-9,-9,-7), Trmota – Modl 3:2(-10,-11,5,5,8), Poulíček – Hlaváč 3:1(-9,4,5,4), Kreuzer – Bauer 0:3(-5,-1,-2), Trmota – Nebeský 3:1(3,7,-9,8), Poulíček – Modl 3:2(-6,9,7,-7,4), Hrneček – Hlaváč 0:3(-11,-5,-10), Trmota – Bauer 3:1(9,9,-10,5), Poulíček – Nebeský 3:0(7,7,8), Hrneček – Modl 1:3(-8,8,-9,-3), Kreuzer – Hlaváč 1:3(-8,9,-6,-10)

Body domácích: Trmota 4,5, Poulíček 3,5, Hrneček 0, Kreuzer 0

Body hostů: Bauer 3, Nebeský 2,5, Hlaváč 2,5, Modl 2

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 5. 4. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018