Na úvodní stránku





Lehce pasivá bilance 18. kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2018-04-10

Pražský přebor

Přečteno: 97

Komentářů: 0


V 18. kole pražského přeboru máme tři vítězství a čtyři porážky. Týmy G a tým žen měly volno.


TJ Avia Čakovice A – TTC Praha A 7:10

Hrdý, Nejedlý – Černý, Zahradníček 1:3(-9,-9,9,-8), Melichar, Šimáček – Maňhal, Vavřinec 3:0(13,4,8), Nejedlý – Zahradníček 3:1(-9,5,8,8), Hrdý – Maňhal 2:3(6,9,-6,-8,-8), Šimáček – Černý 1:3(-6,9,-6,-7), Melichar – Vavřinec 3:0(7,10,7), Hrdý – Zahradníček 3:2(4,9,-11,-6,8), Šimáček – Maňhal 1:3(8,-5,-5,-10), Melichar – Černý 1:3(-5,9,-4,-6), Nejedlý – Vavřinec 2:3(9,-8,-5,8,-9), Šimáček – Zahradníček 2:3(9,-5,-15,8,-3), Melichar – Maňhal 3:0(5,4,3), Nejedlý – Černý 2:3(8,12,-7,-7,-7), Hrdý – Vavřinec 2:3(1,-8,-3,9,-9), Melichar – Zahradníček 3:0(7,8,2), Nejedlý – Maňhal 3:1(-5,9,10,6), Hrdý – Černý 0:3(-8,-8,-8)

Body domácích: Melichar 3,5, Nejedlý 2, Hrdý 1, Šimáček 0,5

Body hostů: Černý 4,5, Maňhal 2, Vavřinec 2, Zahradníček 1,5

Soutěž : Divize mužů

Hráno: Čakovice 6.3.2017

 

PSK Olymp Praha A – TTC Praha B 5:10

Rys, Hron – Chlumský, Horák 3:1, Remunda, Vokurka 0:3 w.o., Chlumský 0:3 w.o., Pocz – Horák 0:3, Rys – Remunda 3:0, Hron – Vokurka 1:3, Pocz – Chlumský 1:3, Rys – Horák 3:1, Hron – Remunda 3:0, Vokurka 0:3 w.o., Rys – Chlumský 3:2, Remunda 0:3 w.o., Pocz – Vokurka 0:3, Hron – Chlumský 0:3

Body domácích: Rys 3,5, Hron 1,5, Pocz 0

Body hostů: Chlumský 2, Horák 2, Vokurka 2, Remunda 0, w.o. 6

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Bubeneč 7. 3. 2018

 

TJ ABC Braník C – TTC Praha C 10:8

Hložek, Zimmel – Moravec, Ruzha 1:3(7,-8,-12,-9), Ruml, Petira – Fejks, Szilágyi 3:0(11,8,9), Petira – Moravec 2:3(11,-9,5,-7,-9), Hložek – Ruzha 2:3(-10,-10,7,7,-6), Zimmel – Fejks 3:1(1,8,-8,9), Ruml – Szilágyi 3:1(-10,6,9,10), Hložek – Moravec 1:3(-3,7,-4,-11), Zimmel – Ruzha 3:1(9,10,-3,6), Ruml – Fejks 2:3(6,-6,-3,7,-10), Petira – Szilágyi 3:1(-9,9,7,9), Zimmel – Moravec 2:3(-7,6,-7,3,-8), Ruml – Ruzha 3:2(-12,7,5,-10,8), Petira – Fejks 3:1(10,10,-13,6), Hložek – Szilágyi 3:0(5,8,8), Ruml – Moravec 2:3(-9,-7,2,7,-11), Petira – Ruzha 3:2(-8,5,-4,4,4), Hložek – Fejks 2:3(7,8,-5,-8,-9), Zimmel – Szilágyi 3:0(6,6,11)

Body domácích: Petira 3,5, Zimmel 3, Ruml 2,5, Hložek 1

Body hostů: Moravec 4,5, Fejks 2, Ruzha 1,5, Szilágyi 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Braník 5. 3. 2018

 

TTC Praha D – TJ Sokol Petrovice E 10:8

Zahradník, Mutl – Lodek, Manko 3:1(-4,7,8,10), Martykiewiecz, Brýna – Blaho, Kutler 3:0(8,9,6), Houček – Manko 0:3(-9,-5,-2), Brýna – Lodek 0:3(-8,-10,-9), Zahradník – Blaho 3:0(10,4,4), Martykiewiecz – Kutler 3:0(3,9,6), Brýna – Manko 2:3(9,5,-2,-10,-9), Zahradník – Lodek 3:0(10,4,6), Martykiewiecz – Blaho 3:1(4,-7,6,5), Houček – Kutler 3:0(6,9,9), Zahradník – Manko 0:3(-9,-7,-11), Martykiewiecz – Lodek 1:3(-5,-6,5,-9), Houček – Blaho 3:1(9,-9,6,10), Brýna – Kutler 1:3(-15,-9,8,-4), Martykiewiecz – Manko 0:3(-4,-10,-6), Houček – Lodek 0:3(-5,-3,-8), Brýna – Blaho 3:0(6,10,7), Zahradník – Kutler 3:2(8,-7,-7,7,9)

Body domácích: Zahradník 3,5, Martykiewiecz 2,5, Houček 2,5, Brýna 1,5

Body hostů: Manko 4, Lodek 3, Kutler 1, Blaho 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 7. 3. 2018

 

TTC Praha E – TJ Sokol Běchovice D 10:7

Smíšek, Brýna – Procházka st., Nagy 3:2(-9,-8,10,8,7), Haba, Bárta – Rezek st., Rezek ml. 2:3(9,-8,5,-5,-6), Haba – Nagy 0:3(-2,-5,-6), Smíšek – Procházka st. 3:0(5,6,5), Bárta – Rezek st. 1:3(-5,8,-9,-8), Brýna – Rezek ml. 3:2(8,-5,6,-8,6), Smíšek – Nagy 1:3(-11,8,-5,-7), Bárta – Procházka st. 1:3(-8,-4,8,-4), Brýna – Rezek st. 3:0(5,6,10), Haba – Rezek ml. 3:1(4,-5,8,11), Bárta - Nagy 1:3(-7,9,-7,-7), Brýna – Procházka st. 3:1(5,5,-9,6), Haba – Rezek st. 3:2(9,-6,7,-9,5), Smíšek – Rezek ml. 3:1(-9,7,9,4), Brýna – Nagy 0:3(-10,-7,-4), Haba – Procházka st. 3:0(10,6,5), Smíšek – Rezek st. 3:2(2,-10,-11,7,9)

Body domácích: Brýna 3,5, Smíšek 3,5, Haba 3, Bárta 0

Body hostů: Nagy 4, Rezek st. 1,5, Procházka st. 1, Rezek ml. 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 3. 2018

 

TJ Sokol Kbely C - TTC Praha F 10:5

Bartoňová, Trnka – Buriánek, Váňa 1:3(9,-15,-9,-4), Hrubý, Neskusil – Mutl, Jansa 3:1(9,6,9), Trnka – Mutl 1:3(-8,-9,4,-8), Neskusil – Jansa 3:1(8,9,-9,5), Vrba – Buriánek 1:3(-8,-9,7,-9), Hrubý – Váňa 3:0(11,7,15), Neskusil – Mutl 3:2(10,9,-9,-7,10), Vrba – Jansa 1:3(11,-9,-9,-7), Hrubý – Buriánek 3:1(8,9,-9,6), Trnka – Váňa 3:0(2,5,4), Vrba – Mutl 1:3(9,-6,-1,-8), Hrubý – Jansa 3:1(7,8,-9,8), Trnka – Buriánek 3:1(-8,9,8,12), Neskusil – Váňa 3:0(9,8,8), Hrubý – Mutl 3:0(8,8,9)

Body domácích: Hruný 4,5, Neskusil 3,5, Trnka 2, Vrba 0

Body hostů: Mutl 2, Buriánek 1,5, Jansa 1, Váňa 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Kbely 6. 3. 2018

 

TTC Praha H – TJ Mladí veteráni 2:10

Buriánek, Havlíček – Bartoš, Hrabánek 1:3(-7,-13,8,-9), Poulíček, Trmota – Roubíček, Jirčík 1:3(7,-5,-8,-11), Trmota – Jirčík 0:3(-5,-8,-7), Poulíček – Roubíček 3:2(-7,11,7,-7,10), Havlíček – Bartoš 3:1(9,8,-7,9), Buriánek – Hrabánek 1:3(10,-6,-3,-10), Poulíček – Jirčík 1:3(-5,-4,10,-8), Havlíček – Roubíček 2:3(10,-8,10,-7,-7), Buriánek – Bartoš 1:3(9,-8,-8,-3), Trmota – Hrabánek 2:3(9,-7,5,-4,-7), Havlíček – Jirčík 0:3(-9,-5,-3), Buriánek – Roubíček 0:3(-2,-10,-5), Trmota – Bartoš 2:3(10,8,-5,-4,-6)

Body domácích: Poulíček 1, Havlíček 1, Trmota 0, Buriánek 0

Body hostů: Jirčík 3,5, Hrabánek 2,5, Roubíček 2,5, Bartoš 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 8. 3. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018