Na úvodní stránku





Mistrem TTC Praha Jiří Jansa

Fuček Miloslav

2018-03-20

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 92

Komentářů: 0


Březen je zasvěcen Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu. Už za sebou máme kompletní soutěže dvouher včetně kvalifikace.


Do eleitní A skupiny Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu se na základě žebříčku a kvalifikačního turnaje kvalifikovalo dvanáct hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách.

 

Výkonnostní skupina A – dvouhry

 

Skupina A

Jung – Hrneček 3:0(4,4,3), Boegner – Smíšek 0:3(-6,-8,-6), Váňa – Buriánek 2:3(-8,12,-9,9,-8), Hrneček – Buriánek 0:3(-6,-3,-5), Smíšek – Váňa 3:2(-8,6,-5,1,5), Jung – Boegner 3:1(9,7,-13,11), Boegner – Hrneček 3:1(-10,8,12,6), Váňa – Jung 3:0(9,5,5), Buriánek – Smíšek 0:3(-7,-5,-5), Hrneček – Smíšek 0:3(-1,-9,-8), Jung – Buriánek 3:0(7,9,7), Boegner – Váňa 2:3(10,8,-7,-10,-9), Váňa – Hrneček 3:0(6,3,2), Buriánek – Boegner 3:0(4,3,4), Smíšek – Jung 2:3(-5,11,-3,5,-15)

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung 9, 2. Jaroslav Smíšek 9, 3. Václav Buriánek 8, 4. Petr Váňa 8, 5. Britta Boegner 6, 6. Vojtěch hrneček 6

 

Skupina B

Jansa – Wichs 3:0(2,6,9), Pešata – Hudec 3:1(8,-9,8,7), Humpl Vítek – Panka 2:3(-5,5,-5,7,8), Wichs – Panka 2:63(-8,8,-6,8,-9), Hudec – Humpl Vítek 3:0(6,7,5), Jansa – Pešata 3:1(8,-9,9,6), Pešata – Wichs 3:0(8,11,10), Humpl Vítek – Jansa 0:3(-9,-8,-11), Panka – Hudec 2:3(8,8,-7,-9,-9), Wichs – Hudec 2:3(-9,-1,8,9,-9), Jansa – Panka 3:1(4,6,-4,6), Pešata – Humpl Vítek 3:0(5,6,8), Humpl Vítek – Wichs 0:3(-9,-8,-9), Panka – Pešata 0:3(-9,-13,-8), Hudec .- Jansa 3:0(7,8,8)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Hudec 9(4:3), 2. Karel Pešata 9(4:4), 3. Jiří Jansa 9(3:4), 4. Sáša Wichs 6(5:3), 5. Miroslav Panka 6(5:5), 6. Vítek Humpl 6(3:5)

 

Čtvrtfinále

Jung – Wichs 3:0(6,4,5), Buriánek – Pešata 3:1(5,-4,6,6), Smíšek – Jansa 2:3(5,-9,8,-10,-10), Váňa – Hudec 3:2(9,8,-8,-9,6)

 

Semifinále

Jung – Buriánek 3:1(5,-7,3,7), Jansa – Váňa 3:2(-6,-11,7,7,5)

 

Finále

Jung - Jansa 0:3(-9,-6,-8)

 

Soutěž útěchy – o 9. až 12. místo

Boegner – Humpl Vítek 3:0(5,6,8), Hrneček – Pankla 0:3 w.o.

 

O 9. místo

Boegner – Panka 0:3/-6,-5,-3)

 

Konečné pořadí elitní skupiny A mistrovství TTC Praha

1. Jiří Jansa, 2. René Jung, 3. Václav Buriánek a Petr Váňa, 5. až 8. Sáša Wichs, Karel Pešata, Jaroslav Smíšek a Ondřej Hudec, 9. Miroslav Panka, 10. Britta Boegner, 11. až 12. Vítek Humpl a Vojtěch hrneček

 

Jaká byla cesta těch, kdo si museli účast v A skupioně vybojovat v kvalifikaci?

 

Kvalifikace Mistrovství TTC Praha dvouher

 

Skupina A

Wichs – Kolpek 3:1(5,-9,5,8), Humpl Vítek – Hrneček 2:3(11,-5,-7,5,-7), Kolpek – Hrneček 3:0(8,5,9), Wichs – Humpl Vítek 3:0(4,8,9), Humpl Vítek - Kolpek 2:3(5,-10,10,-9,-10), Hrneček – Wichs 3:2(12,9,-9,-5,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Stanislav Kolpek 5(4:3), 2. Sáša Wichs 5(5:4), 3. Vojtěch Hrneček 5(3:5), 4. Vítek Humpl 3

 

Skupina B

Maláková – Hrabáková 1:3(9,-9,-8,-1), Humpl Luděk – Malá 2:3(9,8,-10,-8,-5), Hrabáková – Malá 0:3(-6,-5,-9), Maláková – Humpl Luděk 3:0(5,5,8), Humpl Luděk – Hrabáková 3:0(6,7,8), Malá – Maláková 3:0(9,9,9)

 

Pořadí skupiny B

1. Božena Malá 6, 2. Dana Hrabáková 4(4:3), 3. Luděk Humpl 4(3:3), 4. Olga Maláková 4(3:4)

 

Čtvrtfinále

Kolpek – Maláková 0:3(-8,-7,-8), Hrneček – Hrabáková 3:1(9,7,-6,9), Wichs – Humpl Luděk 3:0(5,7,8), Humpl Vítek – Malá 3:1(6,-6,7,8)

 

Semifinále

Maláková – Hrneček 2:3(11,-9,7,-5,-9), Wichs – Humpl Vítek 2:3(12,5,-11,-9,-9)

 

Finále

Hrneček – Humpl Vítek 3:1(-9,5,7,5)

 

O 3. místo

Maláková – Wichs 2:3(11,-8,-6,3,-13)

 

O 5. až 8. místo

Kolpek – Hrabáková 3:1(-5,9,6,9), Humpl Luděk – Malá 3:2(7,-7,8,-8,9)

 

O 5. místo

Kolpek – Humpl Luděk 3:1(-7,1,9,7)

 

O 7. místo

Hrabáková – Malá 3:0(8,10,8)

 

Konečné pořadí kvalifikace

1. Vojtěch Hrneček, 2. Vítek Humpl, 3. Sáša Wichs, 4. Olga Maláková, 5. Stanislav Kolpek, 6. Luděk Humpl, 7. Dana Hrabáková, 8. Božena Malá

 

Do elitní skupiny A postoupili první tři z kvalifikace. Čtvrté místo dostal díky divoké kartě Karel Pešata, který se nemohl kvalifikace zúčastnit ze zdravotních důvodů.

 

Včera 19. 3. 2018 byla kategorie dvouher ukončena turnajem výkonnostní skupiny B, kterého se zúčastnilo sedm hráčů. Fuček se omluvil ze zdravotních důvodů, Luděk Humpl z důvodu nevolnosti, neomluveni jsou Malá a Belbl. Turnaj se hrál systémem každý s každým.

 

Místrovství TTC Praha dvouher – skupina B

 

Toroková – Benátská 0:3(-0,-2,-2), Kolpek – Hrabáková 1:3(-8,6,-12,-8), Suchá – Dlouhý 0:3(-2,-8,-4), Hrabáková – Suchá 3:0(12,8,2), Benátská – Kolpek 1:3(-12,10,-9,-9), Maláková – Toroková 3:0(7,2,2), Kolpek – Maláková 0:3(-9,-7,-5), Suchá – Benátská 0:3(-9,-9,-9), Dlouhý – Hrabáková 3:2(4,10,-7,-9,10), Benátská – Dlouhý 1:3(9,-7,-8,-7), Maláková – Suchá 3:0(7,1,8), Toroková – Kolpek 0:3(-2,-4,-2), Suchá – Toroková 3:0(5,6,1), Dlouhý – Maláková 3:2(-9,8,10,-9,10), Hrabáková – Benátská 3:2(8,-8,9,-10,8), Maláková – Hrabáková 3:2 (nezapočtrno do žebříčku – nevyplněny sety), Toroková – Dlouhý 0:3(-4,-4,-7), Kolpek – Suchá 3:0(3,5,7), Dlouhý – Kolpek 1:3(-10,13,-6,-6), Hrabáková – Toroková 3:0(5,3,1), Benátská – Maláková 0:3(-6,-8,-8ú

 

Pořadí Mistrovství TTC Praha B

1. Vojtěch Dlouhý 11, 2. Olga Maláková 11, 3.Dana Hrabáková 10, 4. Stanislav Kolpek 10, 5. Galina Benátská 8, 6. Hana Suchá 7, 7. Erika Toroková 6

 

Mistrovství TTC Praha bude pokračovat za týden čtyřhrami. Prezence je do 18 hodin, startovné 40,-- Kč na hráče a hrací systém bude určen podle počtu přihlášených párů – při sedmi a méně se bude hrát systémem každý s každým, při osmi a více dvoustupňovým systémem – skupiny a následně vylučovací pavouk.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018