Na úvodní stránku





Neutrální bilance v 17. kole

Fuček Miloslav

2018-03-11

Pražský přebor

Přečteno: 139

Komentářů: 0


V 17. kole hrály opět všechny naše týmy a připsali jsme si čtyři vítězství, jednu remízu a čtyři porážky.


TTC Praha A – SF SKK El Niňo Praha G 10:7

Vavřinec, Maňhal – Kubát, Khalaila 3:0(8,9,13), Černý, Zahradníček – Suvorov, Navrátil 2:3(-9,-6,3,9,-9), Vavřinec – Kubát 1:3(-8,-9,6,-4), Maňhal – Suvorov 0:3(-9,-10,-9), Zahradníček – Khalaila 1:3(9,-7,-7,-7), Černý – Navrátil 3:1(-7,2,4,9), Maňhal – Kubát 2:3(9,6,-9,-8,-7), Zahradníček – Suvorov 0:3(-5,-7,-5), Černý – Khalaila 3:1(10,-9,5,9), Vavřinec – Navrátil 1:3(-12,5,-10,-9), Zahradníček – Kubát 3:2(-7,-8,10,8,7), Černý – Suvorov 3:1(-4,7,3,8), Vavřinec – Khalaila 3:2(-8,-8,8,12,8), Maňhal – Navrátil 3:1(6,7,-4,4), Černý – Kubát 3:0(6,7,7), Vavřinec – Suvorov 3:1(-6,4,10,4), Maňhal – Khalaila 3:1(6,-8,3,4)

Body domácích: Černý 4, Vavřinec 2,5, Maňhal 2, Zahradníček 1

Body hostů: Suvorov 2,5, Kubát 2, Navrátil 1,5, Khalaila 1

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 26. 2. 2018

 

TTC Praha B – TJ Sokol Nusle B 10:6

Chlumský, Horák – Srnka, Přáda 2:3(-4,-7,11,11,-6), Vokurka, Remunda – Kocábek, Eberl 3:2(2,-7,-7,9,7), Horák – Srnka 0:3(-9,-8,-6), Remunda – Kocábek 3:0(6,9,7), Vokurka – Přáda 0:3, Chlumský – Eberl 3:0(2,4,8), Remunda – Srnka 3:1(8,-6,7,9), Vokurka – Kocábek 0:3(-3,-4,-10), Chlumský – Přáda 3:1(9,3,-10,5), Horák – Eberl 3:1(9,6,-10,10), Vokurka – Srnka 3:0(5,6,7), Chlumský – Kocábek 0:3(-10,-10,-4), Horák – Přáda 3:0(8,9,8), Jelínek – Eberl 1:3(-7,-7,4,-7), Chlumský – Srnka 3:2(-9,8,-8,4,8), Horák – Kocábek 3:2(-11,10,-8,8,9)

Body domácích: Horák 3, Chlumský 3, Remunda 2,5, Vokurka 1,5

Body hostů: Kocábek 2, Srnka 1,5, Přáda 1,5, Eberl 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 1. 3. 2018

 

TTC Praha C – SF SKK El Niňo Praha L 8:10

Szilágyi, Fiala – Kotrč, Vyvadil 3:0(10,3,10), Fejks, Moravec – Šrytr, Lanžhotský 1:3(-9,-9,8,-8), Fejks – Kotrč 3:0(8,6,10), Szilágyi – Lanžhotský 1:3(-7,8,-9,-5), Fiala – Šrytr 1:3(-4,11,-8,-9), Moravec – Vyvadil 3:0(4,9,6), Szilágyi – Kotrč 1:3(3,-12,-9,-8), Fiala – Lanžhotský 0:3(-9,-8,-10), Moravec – Šrytr 3:0(8,6,2), Fejks – Vyvadil 3:2(-8,9,10,12,10), Fiala – Kotrč 1:3(-8,9,-5,-10), Moravec – Lanžhotský 3:0(9,8,9), Fejks – Šrytr 2:3(9,-9,-4,14,-6), Szilágyi – Vyvadil 1:3(-10,-10,6,-9), Moravec – Kotrč 3:1(5,-7,3,6), Fejks – Lanžhotský 3:1(8,-9,9,7), Szilágyi – Šrytr 0:3(-3,-10,-5), Fiala – Vyvadil 1:3(-8,-9,11,-10)

Body domácích: Moravec 4, Fejks 3, Szilágyi 0,5, Fiala 0,5

Body hostů: Šrytr 3,5, Lanžhotský 2,5, Kotrč 2, Vyvadil 2

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 28. 2. 2018

 

TTC Praha D – TJ Sokol Suchdol- Sedlec B 10:0

Zahradník, Mutl – Hojovec, Oppitz 3:0(4,8,9), Martykiewiecz, Horák – Studničný, Klatovský 3:1(2,-8,4,9), Martykiewiecz – Hojovec 3:1(-5,8,6,10), Zahradník – Oppitz 3:0(1,4,8), Brýna – Studničný 3:1(9,-4,9,8), Horák – Klatovský 3:0(6,5,4), Zahradník – Hojovec 3:0(8,6,10), Brýna – Oppitz 3:0(14,6,8), Horák – Studničný 3:1(-10,5,5,4), Martykiewiecz – Klatovský 3:1(-9,3,18,6), Brýna – Hojovec 2:3(-8,-6,5,9,-8)

Body domácích: Martykiewiecz 2,5, Zahradník 2,5, Brýna 2,5, Horák 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 28. 2. 2018

 

TJ Zelená Liška C – TTC Praha E 10:6

Hajný, Holštein – Brýna, Smíšek 1:3(-9,-10,8,-7), Krieger, Levý – Haba, Bárta 3:0(5,9,9), Krieger – Brýna 0:3(-7,-7,-8), Levý – Haba 3:1(5,-7,8,7), Holštein – Smíšek 3:0(7,5,7), Hajný – Bárta 3:1(6,-6,5,6), Levý – Brýna 2:3(7,-9,7,-9,-10), Holštein – Haba 2:3(-9,10,-10,9,-3), Hajný – Smíšek 3:0(6,10,4), Krieger – Bárta 3:0(5,8,6), Holštein – Brýna 3:1(11,10,-10,6), Hajný – Haba 3:1(8,10,-6,11), Krieger – Smíšek 3:2(-8,-1,7,3,10), Levý – Bárta 1:3(-5,6,-10,-9), Hajný – Brýna 0:3(-5,-7,-3), Krieger – Haba 3:2(9,-12,-9,8,9), Levý – Smíšek 3:0(9,9,8)

Body domácích: Krieger 3,5, Hajný 3, Holštein 2, Levý 1,5

Body hostů: Brýna 3,5, Haba 1, Bárta 1, Smíšek 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Zelená Liška 27. 2. 2018

 

TTC Praha F – SF SKK El Niňo Praha M 1:10

Ruzha, Podrazil – Gajda, Kaucký V. 1:3(13,-8,-7,-2), Jansa, Mutl – Filípek, Kořének 2:3(-11,-6,10,7,-10), Jansa – Gajda 0:3(-6,-7,-9), Mutl – Kaucký V. 3:1(-8,6,6,4), Podrazil – Kořének 0:3(-6,-14,-1), Ruzha – Filípek 0:3(-9,-18,-14), Mutl – Gajda 1:3(-9,-7,7,-3), Podrazil – Kaucký V. 2:3(8,5,-7,-4,-7), Ruzha – Kořének 1:3(-9,9,-3,-8), Jansa – Filípek 1:3(-8,-8,6,-9), Podrazil – Gajda 0:3(-5,-4,-9)

Body domácích: Mutl 1, ostatní nic

Body hostů: Gajda 3,5, Kořének 2,5, Filipek 2,5, Kaucký V. 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno:CST Ďáblice 1. 3. 2018

 

TTC Praha G – TTC Klánovice E 9:9

Dvořák, Paroubek – Platil, Nový 2:3(-3,8,7,-8,-5), Haba, Fuček – Grisa D., Grisa V. 3:0(7,10,8), Dvořák – Nový 1:3(-4,8,-4,-3), Fuček – Hrabal 0:3(-9,-9,-9), Paroubek – Grisa D. 3:1(-3,5,10,9), Haba – Platil 3:1(6,-5,9,6), Fuček – Nový 0:3(-7,-3,-9), Paroubek – Hrabal 0:3(-4,-8,-5), Haba – Grisa D. 3:1(-4,4,7,8), Dvořák – Grisa V. 3:2(8,-11,5-5,6), Paroubek – Nový 0:3(-4,-6,-4), Haba – Hrabal 3:1(7,4,-1,10), Dvořák – Grisa D. 3:1(-2,6,10,4), Fuček – Grisa V. 3:1(10,-5,7,9), Haba – Nový 0:3(-4,10,-9), Dvořák – Hrabal 2:3(-7,10,-11,5,-6), Fuček – Grisa D. 0:3(-9,-9,-9), Paroubek – Grisa V. 3:0(12,3,11)

Body domácích: Haba 3,5, Dvořák 2, Paroubek 2, Fuček 1,5

Body hostů: Nový 4,5, Hrabal 3, Grisa D. 1, Platil 0,5, Grisa V. 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno:CST Ďáblice 1. 3. 2018

 

TJ ABC Braník D – TTC Praha H 6:10

Hájek J., Hájek O. - Buriánek, Trmota 3:2(10,6,8,-6,7), Hložek, Popelka – Poulíček, Wichs 3:2(-7,5,-7,5,9), Popelka – Buriánek 0:3(-9,-2,-2), Hájek O. - Poulíček 3:0(3,8,6), Hložek – Trmota 3:0(7,8,7), Hájek J. - Wichs 2:3(5,7,-7,-6,-5), Hájek O. - Buriánek 2:3(7,-2,10,-6,-8), Hložek – Poulíček 3:0(8,4,2), Hájek J. - Trmota 0:3(-12,-7,-8), Popelka – Wichs 0:3(-1,-9,-9), Hložek – Buriánek 3:1(-10,11,4,16), Hájek J. - Poulíček 0:3(-7,-7,-4), Popelka – Trmota 1:3(-9,-9,7,-6), Hájek O. - Wichs 2:3(8,7,-8-6,-6), Hájek J. - Buriánek 0:3(-9,-7,-1), Popelka – Poulíček 1:3(7,-9,-8,-7), Hájek O. - Trmota 0:3(-6,-10,-6)

Body domácích: Hložek 3,5, Hájek O. 1,5, Popelka 0,5, Hájek J. 0,5

Body hostů: Buriánek 3, Wichs 3, Poulíček 2, Trmota 2

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Braník 1. 3. 2018

 

TTC Elizza Praha C – TTC Praha 10:0

Vydrová, Rosová .- Boegner, Malá 3:0(5,8,6), Semeráková – Boegner 3:1(7,7,-11,9), Vydrová – Malá 3:0(6,6,5), Krompolcová 3:0 w.o., Vydrová – Boegner 3:1(-9,7,3,9), Rosová 3:0 w.o., Kromplocová – Malá 3:0(6,8,11), Vydrová 3:0 w.o., Kromplocová -. Boegner 3:0(6,7,3), Rosová – Malá 3:0(10,7,3)

Body domácích: Vydrová 2,5, Kromplocová 2, Rosová 1,5, Semeráková 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Elizza 2. 3. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
19.10.2018