Na úvodní stránku





Opět pozitivní bilance

Fuček Miloslav

2018-03-10

Pražský přebor

Přečteno: 130

Komentářů: 0


V 16. kole pražského přeboru zaznamenaly naše týmy pět vítězství a tři porážky. Oba týmy 7. třídy G a H měly volno.


SK Start Praha A – TTC Praha A 3:10

Janíček, Kafuněk – Černý, Zahradníček 1:3(-9,-11,7,-6), Sladovník, Rybář – Vavřinec, Maňhal 1:3(-6,-8,8,-6), Kala – Zahradníček 3:1(9,-9,14,7), Janíček – Maňhal 2:3(-7,9,-8,8,-13), Kafuněk – Vavřinec 3:2(-9,-8,9,3,9), Sladovník – Černý 0:3(-8,-5,-8), Janíček – Zahradníček 0:3(-6,-8,-6), Kafuněk – Maňhal 0:3(-9,-7,-9), Sladovník – Vavřinec 2:3(7,-7,8,-8,-7), Kala – Černý 0:3(-12,-9,-10), Kafuněk – Zahradníček 3:1(5,-9,10,7), Sladovník – Maňhal 2:3(8,-5,-4,8,-37), Kala – Vavřinec 1:3(-7,-9,9,-7)

Body domácích: Kafuněk 2, Kala 1, Janíček 0, Sladovník 0

Body hostů: Maňhal 3,5, Vavřinec 2,5, Černý 2,5, Zahradníček 1,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Střelecký ostrov 19.2.2018

 

Slovan KST Bohnice B – TTC Praha B 8:10

Vomlel, Polcar – Chlumský, Horák 1:3(-5,-7,9,-9), Kuba, Růžička – Remunda, Vokurka 3:0(9,6,4), Vomlel – Chlumský 1:3(-6,8,-7,-5), Růžička – Remunda 3:1(9,-9,8,5), Polcar – Horák 3:1(6,-7,6,8), Kuba – Vokurka 3:1(-10,6,6,7), Růžička – Chlumský 1:3(-7,-6,6,-5), Polcar – Remunda 3:1(7,8,-10,5), Kuba – Horák 0:3(-10,-11,-9), Vomlel – Vokurka 3:0(6,8,7), Polcar – Chlumský 0:3(-11,-7,-13), Kuba – Remunda 3:0)9,10,8), Vomlel – Horák 2:3(-6,7,-7,8,-4), Růžička – Vokurka 1:3(-8,7,-7,-6), Kuba – Chlumský 3:2(7,-8,-10,7,8), Vomlel – Remunda 1:3(-10,10,-7,-11), Růžička – Horák 1:3(-7,6,-8,-9), Polcar – Vokurka 0:3(-8,-7,-6)

Body domácích: Kuba 3,5, Polcar 2, Růžička 1,5, Vomlel 1

Body hostů: Chlumský 3,5, Horák 3,5, Vokurka 2, Remunda 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Bohnice 22. 2. 2018

 

TTC Praha C – SK Slivenec B 6:10

Moravec, Fejks – Jůzek, Kop 3:2(-10,8,-5,7,9), Szilágyi, Haba – Helcl, Přeučil 3:0(6,9,3), Fejks – Jůzek 1:3(7,-7,-11,-14), Szilágyi – Helcl 1:3(7,-9,-9,-4), Haba – Kop 0:3(-9,-4,-7), Moravec – Přeučil 3:1(6,4,-9,7), Szilágyi – Jůzek 3:2(2,-10,9,-10,9), Haba – Helcl 2:3(2,8,-5,-3,-9), Moravec – Kop 1:3(-8,-6,4,-9), Fejks – Přeučil 3:1(9,6,-7,9), Haba – Jůzek 1:3(9,-8,-8,-5), Moravec – Helcl 1:3(2,-5,-5,-9), Fejks – Kop 1:3(-9,8,-5,-8), Szilágyi – Přeučil 3:0(6,8,11), Moravec – Jůzek 0:3(-10,-3,-9), Fejks – Helc 1:3(-9,7,-5,-6)

Body domácích: Szilágyi 2,5, Fejks 1,5, Moravec 1,5, Haba 0,5

Body hostů: Helcl 4, Jůzek 3, Kop 3, Přeučil 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 21. 2. 2018

 

TJ Malešice D – TTC Praha D 8:10

Marek, Bednář – Brýna, Houček 3:0(8,8,7), Jiřička, Mareš – Zahradník, Martykiewiecz 1:3(6,-8,-7,-6), Skoupý – Martykiewiecz 2:3(-10,8,-12,8,-9), Jiřička – Zahradník 3:0(6,7,11), Mareš – Houček 2:3(-8,-9,10,11,-8), Bednář – Brýna 3:0(4,5,9), Jiřička – Martykiewiecz 0:3(-9,-6,-6), Mareš – Zahradník 2:3(-12,-5,7,6,-3), Bednář – Houček 3:1(8,-4,6,5), Skoupý – Brýna 3:1(8,-2,7,9), Mareš – Martykiewiecz 2:3(8,-4,-15,8,-6), Bednář – Zahradník 3:0(6,2,5), Skoupý – Houček 0:3(-7,-6,-8), Jiřička – Brýna 1:3(-8,-9,8,-7), Bednář – Martykiewiecz 0:3(-9,-8,-7), Skoupý – Zahradník 3:1(8,-8,7,5), Jiřička – Houček 3:0(6,7,8), Marek – Brýna 0:3(-6,-7,-6)

Body domácích: Bednář 3,5, Skoupý 2, Jiřička 2, Marek 0,5, Mareš 0

Body hostů: Martykiewiecz 4,5, Houček 2, Brýna 2, Zahradník 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Malešice 22. 2. 2018

 

TJ Slovan Svoboda – TTC Praha E 3:10

Krupa, Kreis – Haba, Fiala 3:0(9,7,3), Mička, Jiroušek – Smíšek, Brýna 0:3(-7,-9,-8), Krupa – Haba 0:3(-10,-6,-3), Jiroušek - Brýna 3:1(7,12,-9,6), Mička – Smíšek 2:3(6,-6,-5,8,-7), Kreis – Fiala 0:3(-6,-10,-8), Jiroušek – Haba 3:0(7,2,7), Mička – Brýna 2:3(-10,7,10,-7,-9), Kreis – Smíšek 2:3(-9,-7,8,10,-5), Krupa – Fiala 1:3(-10,-8,7,-12), Mička – Haba 0:3(-6,-7,-5), Kreis – Brýna 1:3(8,-7,-4,-6), Krupa – Smíšek 2:3(8,-9,-10,10,-7), Jiroušek – Fiala 3:1(9,4,-4,11)

Body domácích: Jiroušek 2, Krupa 0,5, Kreis 0,5, Mička 0

Body hostů: Smíšek 3,5, Brýna 2,5, Haba 2, Fiala 2

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Braník 19. 2. 2018

 

SK Slivenec C – TTC Praha F 5:10

Maršálek, Svoboda – Jansa , Mutl 0:3(-3,-8,-4), Hartmann, Kop – Váňa, Buriánek 3:0(4,7,7), Hartmann – Jansa 3:0(6,4,7), Maršálek – Mutl 1:3(-9,-13,9,-8), Svoboda – Buriánek 0:3(-9,-7,-11), Kop – Váňa 3:0(6,5,9), Maršálek – Jansa 1:3(9,-9,-9,-4), Svoboda – Mutl 0:3(-9,-8,-6), Kop – Buriánek 3:0(7,9,8), Hartmann – Váňa 3:1(9,-10,7,6), Svoboda – Jansa 0:3(-12,-8,-7), Kop – Mutl 1:3(8,-6,-4,-7), Hartmann – Buriánek 2:3(10,9,-6,-8,-4), Maršálek – Váňa 1:3(-10,-8,10,-9), Kop – Jansa 1:3(7,-10,-8,-10)

Body domácích: Hartmann 2,5, Kop 2,5, Maršálek 0, Svoboda 0

Body hostů: Jansa 3,5, Mutl 3,5, Buriánek 2, Váňa 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Slivenec 20. 2. 2018

 

TTC Praha – TJ Sokol Nusle 4:6

Bláhová, Maláková – Hájková, Bendová 2:3(-7,10,7,-9,-8), Malá – Bendová 3:0(3,7,4), Bláhová – Hájková 0:3(-9,-5,-11), Maláková 3:0 w.o., Bláhová – Bendová 0:3(-10,-8,-6), Malá 3:0 w.o., Maláková – Hájková 0:3(-4,-5,-4), Bláhová 3:0 w.o., Maláková – Bendová 0:3(-7,-9,-7), Malá – Hájková 0:3(-3,-4,-6)

Body domácích: Malá 1, w.o. 3, ostatní nic

Body hostů: Hájková 3,5, Bendová 2,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 22. 2. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
16.12.2018