Na úvodní stránku





V 14. kole více porážek

Fuček Miloslav

2018-03-09

Pražský přebor

Přečteno: 110

Komentářů: 0


Tři vítězství, jedna remíza a pět porážek je bilance 14. kola, v kterém hrály všechny týmy a nikdo neměl volno.


TTC Elizza Praha D – TTC Praha A 10:7

Dušek, Běhal – Černý, Zahradníček 0:3(-11,-8,-7), Marat F., Lamr – Maňhal, Chlumský 3:2(-7,-13,7,6,3), Marat F. - Chlumský 3:0(6,9,4), Dušek – Zahradníček 3:1(9,10,-6,7), Běhal – Maňhal 1:3(5,-7,-11,-3), Lamr – Černý 0:3(-5,-8,-6), Dušek – Chlumský 3:1(8,7,-8,9), Běhal – Zahradníček 3:1(-6,4,8,8), Lamr – Maňhal 3:2(-9,9,7,-7,5), Marat F. - Černý 2:3(9,11,-8,-3,-7), Běhal – Chlumský 2:3(-11,-5,2,5,-9), Lamr – Zahradníček 3:1(-8,1,8,12), Marat F. - Maňhal 0:3(-8,-6,-7), Dušek – Černý 2:3(9,12,-8,-4,-7), Lamr – Chlumský 3:1(-9,2,9,7), Marat F. - Zahradníček 3:2(--1,-6,7,8,10), Dušek – Maňhal 3:1(8,-7,6,9)

Body domácích: Lamr 3,5, Dušek 3, Marat F. 2,5, Běhal 1

Body hostů: Černý 3,5, Maňhal 2, Chlumský 1, Zahradníček 0,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Elizza Praha 22. 1. 2018

 

Slavoj Praha B – TTC Praha B 10:7

Pospíšil, Sklenář – Chlumský, Horák 2:3(-9,-10,7,3,-7), Kulveit, Diblíková – Remunda, Vokurka 0:3(-5,-8,-6), Sklenář – Chlumský 2:3(-9,8,-6,7,-7), Pospíšil – Remunda 3:1(9,9,-3,8), Diblíková – Horák 3:0(10,6,3), Kulveit – Vokurka 3:2(5,2,-5,-6,8), Pospíšil – Chlumský 1:3(-4,9,-7,-5), Diblíková – Remunda 2:3(-4,8,-7,7,-9), Kulveit – Horák 3:2(3,7,-11,-4,6), Sklenář – Vokurka 3:1(-8,9,9,4), Diblíková – Chlumský 3:2(-8,8,10,-5,8), Kulveit – Remunda 2:3(9,8,-7,-9,-9), Sklenář – Horák 3:1(-8,11,6,7), Pospíšil – Vokurka 3:2(7,-6,8,-7,10), Kulveit – Chlumský 3:0(8,6,10), Sklenář – Remunda 2:3(-9,10,-8,6,-7), Pospíšil – Horák 3:2(-8,-9,4,10,9)

Body domácích: Kulveit 3, Pospíšil 3, Sklenář 2, Diblíková 2

Body hostů: Remunda 3,5, Chlumský 2,5, Horák 0,5, Vokurka 0,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Slavoj Praha 24. 1. 2018

 

TTC Praha C – TJ Pankrác E 4:10

Szilágyi, Fejks – Pejchal, Holub 0:3(-5,-7,-5), Moravec, Smíšek – Pastír, Siblík 2:3(9,-4,-10,6,-7), Fejks – Pastír 1:3(10,-10,-9,-11), Szilágyi – Pejchal 0:3(-9,-5,-8), Smíšek – Siblík 3:0(12,7,8), Moravec – Holub 3:2(17,-5,9,-6,9), Szilágyi – Pastír 0:3(-7,-5,-8), Smíšek – Pejchal 0:3(-6,-4,-2), Moravec – Siblík 3:1(7,-9,4,9), Fejks – Holub 0:3(-6,-9,-7), Smíšek – Pastír 0:3(-7,-9,-8), Moravec – Pejchal 2:3(9,-7,8,-7,-11), Fejks – Siblík 3:1(7,5,-16,10), Szilágyi – Holub 0:3(-4,-9,-9)

Body domácích: Moravec 2, Fejks 1, Smíšek 1, Szilágyi 0

Body hostů: Pastír 3,5, Pejchal 3,5, Holub 2,5, Siblík 0,5

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 24. 1. 2018

 

TJ Sokol Nové Vysočany C – TTC Praha D 1:10

Jonák, Klindera – Brýna, Martykiewiecz 0:3 w.o., Adámek, Litomiský – Mutl, Zahradník 2:3(7,-10,8,-4,-5), Jonák – Zahradník 2:3(-7,-5,10,10,-5), Adámek – Houček 1:3(-8,-12,10,-4), Klindera – Martykiewiecz 0:3 w.o., Litomiský – Brýna 3:2(10,8,-8,-8,9), Adámek – Zahradník 2:3(9,-8,9,-11,-3), Klindera – Houček 0:3 w.o., Litomický – Martykiewiecz 1:3(-3,-8,6,-8), Jonák – Brýna 0:3 w.o., Klindera – Zahradník 0:3 w.o.

Body domácích: Litomiský 1, ostatní 0

Body hostů: Zahradník 2,5, Houček 1, Martykiewiecz 1, Mutl 0,5, Brýna 0, w.o. 5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Nové Vysočany 25. 1. 2018

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita E – TTC Praha E 9:9

Krieger, Sochor D. – Bárta, Fiala 3:1(-10,6,9,7), Vokál J., Koutník – Smíšek, Brýna 2:3(6,-6,-4,6,-9), Sochor D. - Haba 3:0(6,8,4), Krieger – Brýna 1:3(5,-7,-4,-8), Koutník – Smíšek 2:3(9,9,-9,-7,-11), Vokál J. - Fiala 3:1 -8,6,9,7), Krieger – Haba 1:3(3,-7,-7,-8), Koutník – Brýna 0:3(-4,-6,-6), Vokál J. - Smíšek 3:2(-12,7,5,-10,7), Sochor D. - Fiala 2:3(7,-3,7,-9,-9), Koutník – Haba 3:0(7,4,7), Vokál J. - Brýna 3:2(-8,7,6,-12,7), Sochor D. - Smíšek 3:1(8,-9,4,5), Krieger – Fiala 2:3(9,12,-6,-1-4), Vokál J. - Haba 2:3(6,-9,-16,6,-7), Sochor D. - Brýna 3:1(4,7,-9,8), Krieger – Smíšek 0:3(-3,-7,-7), Koutník – Bárta 3:0(8,4,3)

Body domácích: Sochor 3,5, Vokál J. 3, Koutník 2, Krieger 0,5

Body hostů: Smíšek 2,5, Brýna 2,5, Haba 2, Fiala 2, Bárta 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: DDM Ulita 22. 1. 2018

 

VŠSK MFF Praha B – TTC Praha F 4:10

Veselý, Milota – Podrazil, Mutl 0:3(-6,-7,-4), Pavlík, Hroch – Ruzha, Jansa 2:3(9,-7,0,-8,-4), Milota – Ruzha 3:1(-8,6,9,3), Hroch – Jansa 0:3(-3,-6,-6), Pavlík – Mutl 1:3(4,-10,-7,-8), Veselý – Podrazil 3:0(7,9,11), Hroch – Ruzha 0:3(-9,-7,-7), Pavlík – Jansa 1:3(-7,-6,6,-5), Veselý – Mutl 1:3(4,-7,-10,-6), Milota – Podrazil 3:0(7,9,6), Pavlík – Ruzha 0:3(-5,-6,-6), Veselý – Jansa 0:3(-7,-3,-10), Milota – Mutl 3:0(6,5,8), Hroch – Podrazil 0:3(-5,-8,-6)

Body domácích: Milota 3, Veselý 1, Hroch 0, Pavlík 0

Body hostů: Jansa 3,5, Ruzha 2,5, Mutl 2,5, Podrazil 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: SC UK Praha 10 – 24. 1. 2018

 

TTC Praha G – SK Vršovice B 10:5

Podrazil, Listík – Jantačová, Pocar 0:3(-7,-9,-6), Fuček, Haba – Polášek, Matoušek 3:0 w.o., Podrazil – Polášek 3:2(-8,11,-8,4,9), Fuček – Jantačová 1:3(12,-8,-9,-4), Listík – Pocar 3:2(-8,-10,8,4,7), Haba – Matoušek 3:0 w.o., Fuček – Polášek 0:3(-2,-8,-2), Listík – Jantačová 3:0(7,9,7), Haba – Pocar 0:3(-9,-10,-7), Podrazil – Matoušek 3:0 w.o., Listík – Polášek 1:3(-10,8,-4,-8), Haba – Jantačová 3:0(4,7,8), Podrazil – Pocar 3:1(-11,6,6,9), Fuček – Matoušek 3:0 w.o., Haba – Polášek 3:0(13,5,2)

Body domácích: Podrazil 2, Listík 2, Haba 2, w.o. 4

Body hostů: Polášek 2, Jantačová 1,5, Pocar 1,5,

Soutěž: 7. třída B

Hráno:CST Ďáblice 22. 2. 2018

 

TTC Praha H – SK Slivenec D 7:10

Trmota, Poulíček – Helcl, Svoboda 0:3(-4,-11,-9), Buriánek, Hrneček – Maršálek, Ondráček 3:0(3,4,4), Trmota – Helcl 0:3(-2,-7,-9), Poulíček – Svoboda 1:3(6,-8,-5,-10), Hrneček – Maršálek 2:3(8,10,-6,-6,-4), Buriánek – Ondráček 3:0(7,8,7), Poulíček – Helcl 0:3(-6,-8,-7), Hrneček – Svoboda 0:3(-4,-8,-8), Buriánek – Maršálek 3:2(-11,11,8,-9,14), Trmota – Ondráček 3:0(6,3,3), Hrneček – Helcl 0:3(-8,-5,-8), Buriánek – Svoboda 3:2(-9,12,9,-6,4), Trmota – Maršálek 1:3(-4,-12,6,-7), Poulíček – Ondráček 3:0(5,10,2), Buriánek – Helcl 2:3(10,6,-10,-9,-8), Trmota – Svoboda 3:1(-6,5,10,3), Poulíček – Maršálek 0:3(-9,-8,-4), Hrneček – Ondráček 0:3(-6,-3,-7)

Body domácích: Buriánek 3,5, Trmota 2, Poulíček 1, Hrneček 0,5

Body hostů: Helcl 4,5, Maršálek 3, Svoboda 2,5, Ondráček 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno:CST Ďáblice 25. 1. 2018

 

TTC Praha – TJ Zelená Liška B 4:6

Bláhová, Boegner – Hošková, Štanclová 3:1(9,-4,11,8), Malá – Vlachová 2:3(5,-8,8,-6,-8), Bláhová – Štanclová 0:3(-8,-10,-8), Boegner – Hošková 1:3(10,-3,-5,-10), Bláhová – Vlachová 3:0(4,10,7), Malá – Hošková 3:0(7,4,10), Boegner – Štanclová 3:0(12,2,8), Bláhová – Hošková 0:3(-10,-9,-6), Boegner – Vlachová 1:3(-7,-10,7,-7), Malá – Štanclová 1:3(-10,4,-8,-6)

Body domácích: Malá 1,5, Boegner 1,5, Bláhová 1

Body hostů: Vlachová 2, Štanclová 2, Hošková 2

Soutěž: 1. třída žen

Hráno:CST Ďáblice 25. 1. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.08.2018