Na úvodní stránku

Pozvánka na Novoroční turnaj čtyřher

Fuček Miloslav

2017-12-28

Pozvánky

Přečteno: 693

Komentářů: 0


Zveme vás na Novoroční turnaj čtyřher, který je již příští týden ve středu.


Zveme vás na Novoroční turnaj čtyřher, který volně navazuje na Vánoční turnaj čtyřher, který byl ve středu a koná se ve středu 3. ledna 2018 od 18. hodin.

Čtyřhry jsou ve stolním tenisu poměrně specifická discplína. Někdo je má radši, než dvouhry, někdo se jim zase naopak vyhýbá. Včera sem přilákaly i oba vítěze, kteří konstatovali, že přišli hlavně kvůli tomu, že turnajů čtyřher je málo, většina pořadatelů pořádá turnaje jenom ve dvouhrách.

Vánoční turnaj byl vzácně vyrovnaný. S vyjímkou vítězů, kteří neztratili ani set (což jsme ale čekali podle jejich ELO a podle soutěží, kteréj hrají(KP2 a OP1). Ostatní dvojice mezi sebou sváděly vyrovnané boje a i když nebyly přímo "kolotoče", tak byly dvě dvojičky, které měly stejný počet bodů a mezi nimiž rozhodoval vzájemný zápas.

Přijďte tedy po prvním turnaji v roce 2018 dvouher, který pořádá PinecAréna hned v úterý i na čtyřhry ve středu. Další turnaj čtyřher je myslím v nedohlednu, nyní využíváme volní středy, protože soutěže pražského přeboru začínají až od 8. ledna 2018. Těšíme se na vás a doufáme, že se sejde opět aspoň osm dvojic :)

Turnaj je šancí i pro středně pokročilé až pokročilé rekerační hráče. Středeční úroveň (s výjimkou vítězů) byla od KP3 (pražská 5. třída) níže až po rekreační úroveň.

Podrobnosti o turnaji najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/kukakce.php?id=660.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
04.04.2020