Na úvodní stránku





V 10. kole opět neutrální bilance

Fuček Miloslav

2017-12-16

Pražský přebor

Přečteno: 115

Komentářů: 0


V 10. kole pražského přeboru družstev dospělých máme opět neutrální bilanci – 3 vítězství, 1 remízu a 3 porážky. Volno měly oba týmy v 7. třídě G a H a ženy.


TTC Praha A – TJ Sokol Michle B 8:10

Černý, Zahradníček – Benák, Tichý 2:3(-10,9,8,-12,-6), Vavřinec, Maňhal – Koděra, Ambrož 0:3(-11,-5,-7), Vavřinec – Benák 3:1(9,-4,8,12), Maňhal – Tichý 2:3(4,8,-6,-4,-7), Zahradníček – Koděra 2:3(-8,-9,8,10,-12), Černý – Ambrož 3:2(5,-5,-8,4,4), Maňhal – Benák 3:2(-7,10,7,-6,10), Zahradníček – Tichý 0:3(-7,-6,-9), Černý – Koděra 3:0(6,9,5), Vavřinec – Ambrož 1:3(-8,10,4,-10), Zahradníček – Benák 1:3(-5,10,-8,-12), Černý – Tichý 3:2(5,-8,-5,7,8), Vavřinec – Koděra 3:1(9,7,-5,9), Maňhal – Ambrož 1:3(-4,7,-8,-6), Černý – Benák 0:3(-10,-9,-10), Vavřinec – Tichý 3:0(8,7,6), Maňhal – Koděra 3:1(-10,9,4,9), Zahradníček – Ambrož 1:3(10,-4,-8,-9)

Body domácích: Černý 3, Vavřinec 3, Maňhal 2, Zahradníček 0

Body hostů: Ambrož 3,5, Benák 2,5, Tichý 2,5, Koděra 1,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 4. 12. 2017

 

TTC Praha B – TJ Střížkov B 7:10

Chlumský, Horák – Milek, Pour 3:2(8,-6,6,-8,8), Remunda, Vokurka – Rulec, Provazník 0:3(-7,-8,-8), Remunda – Pour 3:1(4,7,-5,8), Horák – Milek 2:3(8,8,-9,-1,-6), Vokurka – Rulec 2:3(12,10,-6,-10,-6), Chlumský – Provazník 3:0(12,10,10), Horák – Pour 0:3(-5,-6,-8), Vokurka – Milek 0:3(-7,-9,-9), Chlumský – Rulec 3:0(4,8,3), Remunda - Provazník 3:2(-6,6,-7,5,8), Vokurka – Pour 3:1(6,9,-7,7), Chlumský – Milek 0:3(-11,-8,-10), Remunda – Rulec 2:3(-8,6,-10,6,-8), Horák – Provazník 2:3(-11,5,-9,6,-7), Chlumský – Pour 3:1(7,-11,6,9), Remunda – Milek 0:3(-4,-8,-8), Horák – Rulec 0:3(-9,-9,-7)

Body domácích: Chlumský 3,5, Remunda 2, Vokurka 1, Horák 0,5

Body hostů: Milek 4, Rulec 3,5, Provazník 1,5, Pour 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 7. 12. 2017

 

TJ Avia Čakovice G – TTC Praha C 9:9

Šrámek, Štěpánek – Moravec, Haba 3:1(8,-7,9,8), Říha, Němický – Fejks, Szilágyi 3:1(9,-9,10,8), Říha – Moravec 0:3(-8,-6,-6), Šrámek – Fejks 3:1(9,11,-9,7), Štěpánek – Szilágyi 1:3(9,-9,-6,-7), Němický – Haba 3:0(4,12,10), Šrámek – Moravec 1:3(-6,6,-4,-9), Štěpánek – Fejks 0:3(-6,-4,-8), Němický – Szilágyi 3:0(7,6,6), Říha – Haba 0:3(-12,-4,-5), Štěpánek – Moravec 0:3(-10,-7,-3), Němický – Fejks 3:1(12,-9,5,4), Říha – Szilágyi 3:1(10,5,-5,5), Šrámek – Haba 3:0(9,10,7), Němický – Moravec 2:3(6,-8,5,-5,-7), Říha – Fejks 0:3(-8,-9,-7), Šrámek – Szilágyi 3:2(-13,5,-9,7,8), Štěpánek – Haba 1:3(-11,8,-9,-7)

Body domácích: Němický 3,5, Šrámek 3,5, Říha 1,5, Štěpánek 0,5

Body hostů: Moravec 4, Fejks 2, Haba 2, Szilágyi 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Čakovice 7. 12. 2017

 

TTC Praha D – TJ Sokol Kbely B 10:6

Zahradník, Mutl – Jursa, Kučera 2:3(-9,6,-4,10,-12), Horák, Brýna – Klouček, Hrubý 3:1(5,-10,5,8), Zahradník – Jursa 1:3(-9,10,-8,-6), Brýna – Klouček 3:0(6,5,8), Mutl – Kučera 3:2(-9,-9,5,8,12), Horák – Hrubý 3:0(8,4,6), Brýna – Jursa 0:3(-8,-6,-7), Mutl – Klouček 1:3(-6,-6,13,-4), Horák – Kučera 3:1(8,-8,1,3), Zahradník – Hrubý 3:0(9,2,3), Mutl – Jursa 0:3(-5,-4,-13), Horák – Klouček 3:0(8,9,6), Zahradník – Kučera 3:1(5,5,-12,9), Brýna – Hrubý 3:1(-8,7,8,5), Horák – Jursa 2:3(6,-2,7,-6,-7), Zahradník – Klouček 3:1(7,14,-5,4)

Body domácích: Horák 3,5, Zahradník 3, Brýna 2,5, Mutl 1

Body hostů: Jursa 4,5, Klouček 1,5, Kučera 0, Hrubý 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 6. 12. 2017

 

TTC Praha E – AC Sparta Praha J 10:3

Fiala, Bárta – Vacek, Jedlička 3:2(-9,4,-9,6,10), Smíšek, Brýna – Šálek, Hruška 3:0(7,10,4), Brýna – Šálek 1:3(-3,-7,6,-8), Smíšek – Vacek 3:1(5,10,-9,7), Bárta – Hruška 3:2(-15,4,-7,9,5), Fiala – Jedlička 0:3(-3,-2,-4), Smíšek – Šálek 3:2(5,-9,8,-8,9), Bárta – Vacek 3:1(3,-11,6,10), Fiala – Hruška 3:1(-8,5,8,8), Brýna – Jedlička 3:2(-7,9,12,-9,11), Bárta – Šálek 0:3(-9,-4,-11), Fiala – Vacek 3:0(3,3,8), Brýna – Hruška 3:0(7,8,4)

Body domácích: Brýna 2,5, Smíšek 2,5, Bárta 2,5, Fiala 2,5

Body hostů: Šálek 2, Jedlička 1, Vacek 0, Hruška 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 7. 12. 2017

 

TTC Praha F – KK Konstruktiva Praha B 10:6

Ruzha, Podrazil – Černý, Peller 1:3(-10,6,-8,-6), Jansa, Váňa – Toman, Bauer 3:0(10,8,10), Ruzha – Toman 3:0(5,6,8), Váňa – Peller 3:2(6,10,-5,-4,10), Podrazil – Černý 3:0(8,4,7), Jansa – Bauer 3:2(-11,8,10,-7,6), Váňa – Toman 0:3(-9,-4,-8), Podrazil – Peller 0:3(-8,-3,-6), Jansa – Černý 3:1(-8,5,11,8), Ruzha – Bauer 3:0(2,3,4), Podrazil – Toman 1:3(-13,5,-6,-5), Jansa – Peller 2:3(-4,5,3,-6,-9), Ruzha – Černý 3:1(3,9,-3,4), Váňa – Bauer 3:0(9,5,8), Jansa – Toman 2:3(-8,10,7,-10,-8), Ruzha – Peller 3:1(8,11,-7,6)

Body domácích: Ruzha 4, Váňa 2,5, Jansa 2,5, Podrazil 1

Body hostů: Toman 3, Peller 2,5, Černý 0,5, Bauer 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 7. 12. 2017

 

KK Konstruktiva Praha C – TTC Praha H 10:8

Tvrdík, Modl – Hrneček, Wichs 3:2(7,-8,7,-9,9), Hlaváč, Fleissig – Havlíček, Buriánek 1:3(-7,6,-6,-10), Fleissig – Buriánek 1:3(-4,8,-8,-10), Hlaváč – Havlíček 0:3(-4,-9,-5), Modl – Wichs 3:2(8,-7,-6,8,6), Tvrdík – Hrneček 3:0(3,7,4), Hlaváč – Buriánek 1:3(10,-6,-4,-8), Modl – Havlíček 1:3(6,-5,-8,-6), Tvrdík – Wichs 3:0(4,9,6), Fleissig – Hrneček 3:0(6,6,6), Modl – Buriánek 1:3(-6,-9,8,-9), Tvrdík – Havlíček 3:2(8,-9,5,-10,9), Fleissig – Wichs 3:2(5,5,-8,-2,6), Hlaváč – Hrneček 3:0(7,7,6), Tvrdík – Buriánek 3:0(10,8,5), Fleissig – Havlíček 2:3(5,-9,-10,3,-8), Hlaváč – Wichs 2:3(-9,7,9,-9,-8), Modl – Hrneček 3:0(5,7,10)

Body domácích: Tvrdík 4,5, Modl 2,5, Fleissig 2, Hlaváč 1

Body hostů: Buriánek 3,5, Havlíček 3,5, Wichs 1, Hrneček 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Konstruktiva 7. 12. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.04.2018