Na úvodní stránku





Vítězem 25. ročníku Podzimního poháru TTC Praha se stal René Jung

Fuček Miloslav

2017-11-23

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 272

Komentářů: 0


Jubilejní 25. ročník Podzimního poháru TTC Praha dvouher rekreačního poháru vyhrál v pondělí za účasti šestnácti hráčů René Jung.


Skupina A

Jansa – Kolpek 3:0(9,1,8), Suchá – Váňa 0:3(-5,-7,-5), Kolpek – Váňa 0:3(-5,-7,-7), Jansa – Suchá 3:0(6,4,5), Suchá – Kolpek 1:3(-9,-5,6,-2), Váňa – Jansa 2:3(9,-7,8,-7,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Jiří Jansa 6, 2. Petr Váňa 5, 3. Stanislav Kolpek 4, 4. Hana Suchá 3

 

Skupina B

Jung – Hrneček 3:0(7,10,1), Benátská – Panka 1:3(8,-4,-3,-4), Hrneček – Panka 0:3(-8,-7,-9), Jung – Benátská 3:0(3,2,4), Benátská – Hrneček 1:3(9,-2,-8,-8), Panka – Jung 0:3(-8,-3,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. René Jung 6, 2. Miroslav Panka 5, 3. Vojtěch Hrneček 4, 4. Galina Benátská 3

 

Skupina C

Buriánek – Maláková 3:0(5,6,3), Pešata – Boegner 3:0(8,10,6), Maláková – Boegner 0:3(-4,-4,-10), Buriánek – Pešata 3:0(1,7,4), Pešata – Maláková 3:0(8,7,9), Boegner – Buriánek 1:3(-3,-5,14,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Václav Buriánek 6, 2. Karel Pešata 5, 3. Britta Boegner 4, 4. Olga Maláková 3

 

Skupina D

Hudec – Hrabáková 3:2(-6,8,4,-8,7), Dlouhý – Wichs 0:3(-7,-5,-1), Hrabáková – Wichs 0:3(-7,-3,-7), Hudec – Dlouhý 3:0(6,10,9), Dlouhý – Hrabáková 1:3(-8,10,-10,-6), Wichs – Hudec 0:3(-6,-8,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Ondřej Hudec 6, 2. Sáša Wichs 5, 3. Dana Hrabáková 3, 4. Vojtěch Dlouhý

 

Čtvrtfinále

Jansa – Pešata 3:1(8,7,-9,6), Panka – Hudec 3:2(7,-6,7,-8,7), Buriánek – Váňa 2:3(-7,-12,8,9,-5), Wichs – Jung 0:3(-6,-7,-7)

 

Semifinále

Jansa – Panka 3:0(7,9,6), Váňa – Jung 1:3(-6,-5,8,-4)

 

Finále

Jansa – Jung 2:3(-6,9,-7,6,-8)

 

O 9. až 16. místo

Kolpek – Maláková 0:3(-12,-11,-6), Benátská – Hrabáková 2:3(7,8,-7,-8,-9), Boegner – Suchá 3:0(4,4,5), Dlouhý – Hrneček 0:3(-5,-6,-8)

 

O 9. až 12. místo

Maláková – Hrabáková 2:3(10,-7,9,-7,-9), Boegner – Hrneček 3:0(8,8,10)

 

O 9. místo

Hrabáková – Boegner 0:3(-6,-5,-4)

 

Pořadí Podzimního poháru TTC Praha dvouher

1. René Jung. 2. Jiří Jansa, 3. Miroslav Panka a Petr Váňa, 5. - 8. Karel Pešata, Ondřej Hudec, Václav Buriánek a Sáša Wichs, 9. Britta Boegner, 10. Dana Hrabáková, 11. - 12. Olga Maláková a Vojtěch Hrneček, 13. - 16. Stanislav Kolpek, Galina Benátská, Hana Suchá a Vojtěch Dlouhý

 

V pondělí 27. 11. 2017 pokračuje Podzimní pohár TTC Praha čtyřhrami.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.09.2018