Na úvodní stránku





V sobotu třikrát Garček a jednou Jandus

Fuček Miloslav

2017-11-20

Žáci

Přečteno: 269

Komentářů: 0


Za účasti 19 hráčů se hrálo v sobotu o prodlouženém víkendu v Centru stolního tenisu Ďáblice. Na programu byla Grad Prix TTC Praha, která je druhým turnajem 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Protože se dopoledne sešlo 12 hráčů, z čehož byli pouze tři nejmladší žáci, byli nakonec po konzultaci s trenéry a rodiče všechny tři kategorie spojeny do jednoho turnaje, z jehož výsledků potom bylo určeno pořadí v jednotlivých věkových kategoriích. Hlavní dopolední kategorií byl tedy dorost.

 

Dorost

 

Skupina A

Garček – Obrhel 3:0(7,6,3), Krajíčková – Vaca 2:3(3,-11,-10,10,-9), Šťastný – Martinek 1:3(-13,3,-9,-10), Obrhel – Martinek 3:1(3,2,-8,7), Vaca – Šťastný 3:1(7,-6,6,12), Garček – Krajíčková 3:0(5,9,8), Krajíčková – Obrhel 3:2(9,-7,6,-7,7), Šťastný – Garček 0:3(-5,-7,-6), Martinek – Vaca 0:3(-8,-7,-7), Obrhel – Vaca 1:3(7,-9,-15,-8), Garček – Martinek 3:0(6,3,11), Krajíčková – Šťastný 3:0(4,0,5), Šťastný – Obrhel 0:3(-4,-8,-3), Martinek – Krajíčková 0:3(-6,-8,-5), Vaca – Garček 2:3(5,8,-8,-9,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 3. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha, 6. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice

 

Skupina B

Košacký – Jandus 3:0(9,6,9), Brodský – Kreuzer 3:0(9,6,5), Bednář – Mecera 3:0(8,5,9), Jandus – Mecera 3:0(6,9,3), Kreuzer – Bednář 3:0(5,7,3), Košacký – Brodský 3:0(15,11,5), Brodský – Jandus 1:3(-7,-4,2,-7), Bednář – Košacký 0:3(-4,-5,-4), Mecera – Kreuzer 0:3(-9,-9,-10), Jandus – Kreuzer 3:0(5,9,7), Košacký – Mecera 3:0(4,8,9), Brodský – Bednář 3:2(6,6,-8,-9,2), Bednář – Jandus 0:3(-3,-6,-4), Mecera – Brodský 0:3(-4,-5,-6), Kreuzer – Košacký 0:3(-5,-8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Ondřej Jandus – TTC Klánovice, 3. Adam Brodský – Sparta Praha, 4. David Kreuzer – TTC Praha, 5. Filip Bednář – Sparta Praha, 6. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Jandus – Krajíčková 3:1(7,5,-6,8), Košacký - bay, Vaca – Brodský 3:2(7,-10,-8,7,8)

 

Semifinále

Garček - Jandus 3:1(-15,3,4,8), Košacký - Vaca 3:0(9,8,7)

 

Finále

Garček – Košacký 3:2(-10,9,-9,6,5)

 

O 3. místo

Jandus - Vaca 2:3(9,8,-8,-8,-8)

 

O 5. místo

Krajíčková – Brodský 0:3(-7,-8,-9)

 

 

O 7. až 12. místo

Obrhel – Bay, Bednář – Šťastný 3:0(7,2,5), Kreuzer – bay, Martinek – Mecera 1:3(11,-7,-7,-6)

 

O 7. až 9. místo

Obrhel – Bednář 3:0(14,4,7), Kreuzer – Mecera 3:0(7,10,7)

 

O 7. místo

Obrhel – Kreuzer 3:0(8,9,6)

 

O 9. místo

Bednář – Mecera 3:1(9,-5,10,7)

 

O 11. místo

Šťastný – Martinek 3:0(10,9,10)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice, 5. Adam Brodský – Sparta Praha, 6. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 7. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 8. David Kreuzer – TTCPraha, 9. Filip Bednář – Sparta Praha, 10. Jan Mecera – TJ Neratovice, 11. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 12. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Pořadí dvouher staršího žactva

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Adam Brodský – Sparta Praha, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jan Mecera – TJ Neratovice, 7. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 8. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Pořadí dvouher nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Obrhel, Košacký – bay, Martinek, Mecera – Krajíčková, Bednář 2:3(-3,10,7,-5,-4), Vaca, Kreuzer – bay, Šťastný, Jandus – Garček, Brodský 0:3(-4,-8,-3)

 

Semifinále

Obrhel, Košacký – Krajíčková, Bednář 3:0(3,7,3), Vaca, Kreuzer – Garček, Brodský 0:3(/-10,-6,-7)

 

Finále

Obrhel, Košacký – Garček, Brodský 0:3(-6,-10,-6)

 

O 3. místo

Krajčíková, Bednář – Vaca, Kreuzer 2:3(13,-12,-7,11,-6)

 

O 5. místo

Martinek, Mecera – Šťastný, Jandus 0:3(-5,-7,-3)

 

Pořadí čtyřhry dorostu:

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice a Adam Brodský – Sparta Praha, 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 3. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 4. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha, 5. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice, 6. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva:

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice a Adam Brodský – Sparta Praha, 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva:

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 2. turnaji

1. - 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 3900, 3. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3600, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 3000, 5. David Kreuzer – TTC Praha 2700, 6. - 7. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1700, 8. Adam Brodský – Sparta Praha 1600, 9. - 10. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice a Zuzana Krajíčková – Sparta Praha oba 1500, 11. Michal Barták – Slovan Bohnice 1300, 12. Filip Bednář – Sparta Praha 1200, 13. Jan Mecera – TJ Neratovice 1101, 14. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1000, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha 900

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 2. turnaji

1. - 3. Adam Obrhel, Adam Košacký – oba Slovan Bohnice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 3900, 4. - 5. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a David Kreuzer – TTC Praha oba 3600, 6. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 1900, 8. - 11. Michal Barták, Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, Zuzana Krajíčková, Filip Bednář – oba Sparta Praha všichni 1700, 12. - 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1600, 14.- 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1500

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 2. turnaji

1. - 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 3900, 3. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 3300, 4. Jan Mecera – TJ Neratovice 2900, 5. - 6. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1800, 7. Adam Brodský – Sparta Praha 1700, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 9. - 10. Michal Barták – Slovan Bohnice a Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1500, 11. Lukáš Martinek – TTC Praha 1400

 

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 2. turnaji

1. - 3. Adam Obrhel, Adam Košacký – oba Slovan Bohnice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 3900, 4. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 5. Jakub Špička – TTC Klánovice 1900, 6. - 9. Michal Barták, Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice všichni 1800, 10.- 11. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1700

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 2. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 4000, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 3400, 3. - 4. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Ondřej Šťastný – TJ Neratovice oba 1900, 5. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 1800, Floyd Samuel Curtys – STC Slaný 1700, 7. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 8. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 9. Hynek Kučera – TJ Neratovice 1300, 10. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 2. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 4000, 2. - 3. Zdeněk Dvořák a Ondřej Šťastný oba TJ Neratovice oba 2000, 4. - 5. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Hynek Kučera – TJ Neratovice oba 1900, 6. - 7. Floyd Samuel Curtys a Lukáš Elicer oba STC Slaný oba 1800, 8. - 9. Josef Hampl a Hubert Chvátal oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Na dopolední kategorie polynule navázala odpolední kategorie mladšího žactva, na kterou se sešlo sedm hráčů. Dvouhry i čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

Čábela – Kovařík 0:3(-2,-1,-3), Bendová – Jandus 2:3(-4,12,9,-8,-12), Žitník – Kozák 3:0(8,9,1), Jandus – Žitník 3:0(8,8,1), Kovařík – Bendová 2:3(-4,10,-7,8,-9), Garček – Čábela 3:0(3,3,1), Bendová – Garček 0:3(-2,-9,-7), Žitník – Kovařík 0:3(-2,-9,-8), Kozák – Jandus 0:3(-2,-3,-8), Kovařík – Kozák 3:0(3,7,6), Garček – Žitník 3:0(9,7,8), Čábela – Bendová 0:3(-2,-3,-8), Žitník – Čábela 3:0(3,6,6), Kozák – Garček 0:3(-4,-5,-6), Jandus – Kovařík 3:2(7,-7,-8,12,11), Garček – Jandus 3:0(4,9,8), Čábela – Kozák 0:3(-4,-2,-10), Bendová – Žitník 3:0(8,7,6), Kozák – Bendová 0:3(-3,-8,-9), Jandus – Čábela 3:0(5,4,9), Kovařík – Garček 1:3(-7,-12,10,-3)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Amálie Bendlová – Sokol Nusle, 4. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 5. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 6. Martin Kozák – TJ Střížkov, 7. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

Kovařík, Žitník – Čábela, Kozák 3:0(10,1,5), Garček, Jandus – Kovařík, Žitník 3:1(-15,1,6,6), Čábela, Kozák – Garček, Jandus 0:3(-4,-4,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Garček a Martin Jandus (oba TTC Klánovice), 2. Tomáš Kovařík a Samuel Žitník (oba TJ Neratovice), 3. Filip Čábela (TTC Praha) a Martin Kozák (TJ Střížkov).

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice 3600, 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3500, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice 2700, 5. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 1900, 6. Amálie Bendová – Sokol Nusle 1800, 7. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1600, 8. - 9. Petr Havel – Sokol Černošice a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 1500, 10. - 11. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice a Filip Čábela – TTC Praha oba 1400, 12. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 1300, 13. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 1200, 14. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 15. Pavel Beneš – TJ Neratovice 900, 16. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 2. turnaji

1. - 2. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3800, 2. - 3. Tomáš Garček a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 3800, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice 3400, 5. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 2000, 6. - 7. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Petr Havel – Sokol Černošice oba 1900, 8. - 9. Filip Čábela – TTC Praha a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 1800, 10. - 11. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Ondřej Šimek – Slovan Bohnice oba 1700, 12. - 13. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 14. Nicolas Urban - TJ Neratovice 1500


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018