Na úvodní stránku





Ve 4. kole jsme se dočkali pozitivní bilance

Fuček Miloslav

2017-10-22

Pražský přebor

Přečteno: 179

Komentářů: 0


Bilance 4. kola pražského přeboru jsou 4 vítězství a dvě porážky. Dva týmy mají utkání odloženo (A a G) a ženy měly volno.


TJ Orion Praha A – TTC Praha A

Odloženo na 25. 10. 2017

 

TJ Sokol Michle D – TTC Praha B 4:10

Veselý, Zámyslický – Horák, Chlumský 1:3(-9,-7,10,-6), Ambrož, Černoch – Remunda, Vokurka 1:3(-8,-8,9,-9), Veselý – Chlumský 0:3(-9,-7,-9), Ambrož – Remunda 3:1(-9,9,7,4), Černoch – Horák 3:0(9,4,5), Zámyslický – Vokurka 3:2(-5,-9,7,7,5), Ambrož – Chlumský 1:3(5,-8,-9,-4), Černoch – Remunda 1:3(4,-7,-9,-9), Zámyslický – Horák 3:2(-6,-6,6,12,7), Veselý – Vokurka 1:3(-6,-8,10,-10), Černoch – Chlumský 0:3(-7,-7,-11), Zámyslický – Remunda 1:3(5,-9,-10,-9), Veselý – Horák 0:3(-7,-4,-8), Ambrož – Vokurka 2:3(-4,8,-8,9,-10)

Body domácích: Zámyslický 2, Ambrož 1, Černoch 1, Veselý 0

Body hostů: Chlumský 3,5, Remunda 2,5, Vokurka 2,5, Horák 1,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Michle 19. 10. 2017

 

TTC Praha C – SK Start Praha C 10:8

Ruzha, Haba – Hrazdira, Trnovský 2:3(-8,-9,11,4,-7) , Fejks, Szilágyi – Botek, Suková 3:1(-7,9,12,11), Szilágyi – Hrazdira 2:3(7,14,-6,-9,-6), Ruzha – Botek 3:1(9,-10,6,10), Haba – Suková 3:0(5,3,7), Fejks – Trnovský 1:3(-5,11,-3,-2), Ruzha – Hrazdira 3:1(9,-6,6,4), Haba – Botek 0:3(-6,-7,-8), Fejks – Suková 0:3(-5,-10,-9), Szilágyi – Trnovský 0:3(-5,-9,-11), Haba – Hrazdira 3:1(13,-12,3,3), Fejks – Botek 3:2(-9,11,7,-6,7), Szilágyi – Suková 3:1(9,-7,11,9), Ruzha – Trnovský 3:0(3,9,9), Fejks – Hrazdira 1:3(-8,-9,7,-14), Szilágyi – Botek 2:3(-6,3,6,-8,-9), Ruzha – Suková 3:2(6,-7,8,-5,6), Haba – Trnovský 3:2(9,-3,9,-6,6)

Body domácích: Ruzha 4, Haba 3, Fejks 1,5, Szilágyi 1,5

Body hostů: Hrazdira 2,5, Trnovský 2,5, Botek 2, Suková 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 18. 10. 2017

 

TJ Sokol Nusle Praha G – TTC Praha D 10:3

Drahota, Wavrečka – Mutl, Bárta 3:0(6,6,2), Slunéčko, Hedervári – Houček, Jansa 3:2(9,-8,8,-4,9), Hedervári – Houček 1:3(-6,11,-5,-9), Wavrečka – Mutl 3:0(11,5,6), Slunéčko – Jansa 3:0(9,6,5), Drahota – Bárta 3:2(-9,-8,3,7,12), Wavrečka – Houček 3:1(-10,5,9,7), Slunéčko -Mutl 2:3(10,-5,7,-6,-4), Drahota – Jansa 3:0(9,6,9), Hedervári – Bárta 3:1(4,-4,4,5), Slunéčko – Houček 2:3(10,8,-8,-12,-9), Drahota – Mutl 3:1(9,-9,4,4), Hedervári – Jansa 3:1(5,10,-8,10), Wavrečka – Bárta 3:0(5,11,8)

Body domácích: Drahota 3,5, Hedervári 2,5, Wavrečka 2,5, Slunéčko 1,5

Body hostů: Houček 2, Mutl 1, Jansa 0, Bárta 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Nusle 18. 10. 2017

 

TJ Lokomotiva Vršovice G – TTC Praha E 5:10

Mládek, Bláhová – Smíšek, Haba 2:3(10,9,-7,-8,-6), Lexa, Dušek – Fiala, Bárta 3:1(2,8,-8,4), Mládek – Haba 0:3(-8,-7,-6), Dušek – Fiala 3:2(8,-4,-8,16,12), Bláhová – Bárta 0:3(-4,-3,-9), Lexa – Smíšek 2:3(-8,3,-10,4,-2), Dušek – Haba 1:3(-11,7,-10,-10), Bláhová – Fiala 0:3(-10,-8,-4), Lexa – Bárta 1:3(6,-8,-5,-5), Mládek – Smíšek 3:1(-8,9,6,9), Bláhová – Haba 1:3(-5,-5,9,-7), Lexa – Fiala 3:0(10,8,11), Mládek – Bárta 3:1(9,8,-7,1), Dušek – Smíšek 0:3(-10,-7,-7), Lexa – Haba 1:3(-8,7,-7,-9), Mládek – Fiala 1:3(3,-6,-4,-8)

Body domácích: Mládek 2, Lexa 1,5, Dušek 1,5, Bláhová 0

Body hostů: Haba 4,5, Smíšek 2,5, Bárta 2, Fiala 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Vršovice 19. 10. 2017

 

TTC Elizza Praha J – TTC Praha F 2:10

Sloup, Kadlecová – Poulíček, Váňa 2:3(-7,6,-7,7,-12), Šedivý S., Černý – Ruzha, Jansa 0:3(-5,-10,-1), Sloup – Ruzha 1:3(4,-9,-6,-5), Kadlecová – Jansa 3:1(-9,8,10,5), Černý – Poulíček 1:3(10,-10,-7,-6), Šedivý S. – Váňa 3:0(8,7,4), Kadlecová – Ruzha 0:3(-5,-5,-5), Černý – Jansa 1:3(-6,-10,10,-11), Šedivý S. – Poulíček 0:3(-2,-6,-10), Sloup – Váňa 0:3(-8,-3,-6), Černý – Ruzha 1:3(-7,9,-3,-4), Šedivý S. – Jansa 0:3(-6,-7,-10)

Body domácích: Kadlecová 1, Šedivý S. 1, Sloup 0, Černý 0

Body hostů: Ruzha 3,5, Jansa 2,5, Poulíček 2,5, Váňa 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Elizza 20. 10. 2017

 

TTC Praha G – SF SKK El Niňo Praha P

Odloženo na 1. 11. 2017

 

TTC Praha H – SF SKK El Niňo Praha O 5:10

Hrneček, Wichs – Nogoev, Waldmann 0:3(-6,-6,-5), Havlíček, Buriánek – Niederle, Přída A. 3:0(4,9,6), Havlíček – Waldmann 0:3(-11,-8,-4), Hrneček – Nogoev 0:3(-4,-4,-7), Wichs – Niederle 3:1(-10,5,6,5), Buriánek – Přída A. 3:1(6,-8,6,6), Hrneček – Waldmann 0:3(-5,-4,-5), Wichs – Nogoev 0:3(-2,-9,-6), Buriánek – Niederle 3:0(3,5,3), Havlíček – Přída A. 1:3(-6,8,-8,-8), Wichs – Waldmann 1:3(7,-5,-6,-4), Buriánek – Nogoev 2:3(-7,6,8,-3,-7), Havlíček – Niederle 3:1(9,-10,8,5), Hrneček – Přída A. 1:3(-9,8,-9,-13), Buriánek – Waldmann 1:3(10,-5,-12,-8), Havlíček – Nogoev 3:2(8,9,-8,-8,6), Hrneček – Niederle 3:2(-5,8,-7,2,6), Wichs – Přída 3:1(12,9,-6,4)

Body domácích: Buriánek 2,5, Havlíček 1,5, Wichs 1, Hrneček 0

Body hostů: Waldmann 4,5, Nogoev 3,5, Přída A. 2, Niederle 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 19. 10. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
16.12.2018