Na úvodní stránku





I v druhém kole záborná bilance

Fuček Miloslav

2017-10-13

Pražský přebor

Přečteno: 86

Komentářů: 0


V druhém kole pražského přeboru máme 2 vítězství, jednu remízu a 4 porážky. Jedno utkání je odložené a G tým měl volno.


TJ Sokol Nusle A – TTC Praha A 9:9

Drechsler, Tenglová – Maňhal, Vavřinec 2:3(-6,-8,7,8,-14), Hrbáček, Dlouhý – Zahradníček, Černý 3:2(10,-10,9,-10,5), Dlouhý – Vavřinec 3:0(6,8,6), Hrbáček – Maňhal 1:3(-5,-8,10,-8), Tenglová – Zahradníček 1:3(-12,8,-11,-7), Drechsler – Černý 3:2(-8,9,6,-6,8), Hrbáček – Vavřinec 3:1(6,9,-7,6), Tenglová – Maňhal 2:3(8,1,-8,-9,-9), Drechsler – Zahradníček 3:1(5,1,-12,5), Dlouhý – Černý 0:3(-7,-8,-7), Tenglová – Vavřinec 3:2(6,-8,-7,9,6), Drechsler – Maňhal 3:2(-11,8,-3,7,4), Dlouhý – Zahradníček 1:3(4,-3,-8,-8), Hrbáček – Černý 2:3(-9,8,-8,9,-4), Drechsler – Vavřinec 3:1(6,-5,5,6), Dlouhý – Maňhal 2:3(-6,4,-4,7,-7), Hrbáček – Zahradníček 3:2(8,-8,10,-9,10), Tenglová – Černý 0:3(-8,-6,-9)

Body domácích: Drechsler 4, Hrbáček 2,5, Dlouhý 1,5, Tenglová 1

Body hostů: Maňhal 3,5, Černý 3, Zahradníček 2, Vavřinec 0,5

Soutěž: divize mužů

Hráno: Nusle 5. 10. 2017

 

TJ Avia Čakovice C – TTC Praha B 10:3

Novotná, Šimáček – Remunda, Vokurka 3:1(-9,9,4,7), Nejedlý, Svoboda – Chlumský, Horák 3:1(6,6,-6,15), Nejedlý – Vokurka 1:3(-8,3,-9,-5), Novotná – Chlumský 3:0(6,3,6), Šimáček – Remunda 3:2(5,-6,8,-8,9), Svoboda – Horák 2:3(-7,-6,3,8,-7), Novotná – Vokurka 3:2(-8,-9,8,7,8), Šimáček – Chlumský 3:1(8,-8,6,7), Svoboda – Remunda 0:3(-10,-7,-11), Nejedlý – Horák 3:2(-8,8,-6,12,5), Šimáček – Vokurka 3:0(8,5,6), Svoboda – Chlumský 3:0(6,6,9), Nejedlý – Remunda 3:0(3,6,8)

Body domácích: Šimáček 3,5, Nejedlý 2,5, Novotná 2,5, Svoboda 1,5

Body hostů: Vokurka 1, Remunda 1, Horák 1, Chlumský 0

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Kyje 3. 10. 2017

 

TTC Praha C – VŠSK MFF Praha A 10:4

Ruzha, Haba – Helisová, Patho G. 3:1(3,7,-6,10), Fejks, Szilágyi – Winter, Patho R. 3:2(-5,15,-10,5,9), Szilágyi – Helisová 1:3(-4,9,-8,-6), Ruzha – Winter 3:0(6,8,5), Haba – Patho G. 3:0(6,8,10), Fejks – Patho R. 3:2(-9,6,-5,8,6), Ruzha – Helisová 3:0(6,9,7), Haba – Winter 3:0(8,10,10), Fejks – Patho G. 2:3(-13,10,8,-7,-7), Szilágyi – Patho R. 1:3(-8,8,-8,-9), Haba – Helisová 2:3(8,-7,9,-9,-4), Fejks – Winter 3:0(11,7,9), Szilágyi – Patho G. 3:0(6,5,9), Ruzha – Patho R- 3:2(-4,5,-3,5,6), Fejks – Helisová 3:2(10,7,-6,-2,5)

Body domácích: Ruzha 3,5, Fejks 2,5, Haba 2,5, Szilágyi 1,5

Body hostů: Helisová 2, Patho G. 1, Patho R. 1, Winter 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 4. 10. 2017

 

TJ Sokol Podolí A – TTC Praha D 10:1

Táborský, Skála – Mutl, Bárta 3:0(9,3,2), Záhorský, Kolařík – Houček, Brýna 3:1(-8,9,8,7), Táborský – Houček 3:0(9,9,7), Skála – Mutl 3:2(-7,3,9,-14,4), Záhorský – Brýna 3:2(-7,7,-5,4,3), Kolařík – Bárta 3:1(6,8,-7,4), Skála – Houček 3:2(7,7,-11,-5,8), Záhorský - Mutl 1:3(-7,8,-5,-10), Kolařík – Brýna 3:0(9,8,7), Táborský – Bárta 3:1(-9,3,12,8), Záhorský – Houček 3:2(-7,9,-8,4,8), Kolařík – Mutl 0:3(-8,-4,-9)

Body domácích: Táborský 2,5, Skála 2,5, Záhorský 2,5, Kolařík 2,5

Body hostů: Mutl 1, ostatní 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Podolí 4. 10. 2017

 

TJ Sokolo Břevnov Hradčany B – TTC Praha E

Odloženo na 25. 10. 2017

Soutěž: 6. třída A

 

SK Hamr C – TTC Praha F 10:3

Novák, Bruk – Havlíček, Listík 3:0(7,2,6), Courton, Marek – Jansa, Buriánek 3:0(6,4,8), Marek – Jansa 3:0(12,2,7), Novák – Havlíček 3:1(10,3,-7,7), Courton – Buriánek 2:3(7,10,-7,-8,-12), Bruk – Listík 3:0(5,6,5), Novák – Jansa 1:3(-8,5,-8,-4), Melcher – Havlíček 3:1(6,7,-8,7), Bruk – Buriánek 3:0(3,7,8), Marek – Listík 3:0(6,6,1), Melcher – Jansa 2:3(-8,-7,9,10,-8), Bruk – Havlíček 3:0(3,7,10), Marek – Buriánek 3:0(6,6,8), Novák – Listík 3:0(8,2,6)

Body domácích: Bruk 3,5, Marek 3,5, Novák 1,5, Melcher 1, Courton 0,5

Body hostů: Jansa 2, Buriánek 1, Havlíček 0, Listík 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Braník 6. 10. 2017

 

TTC Praha H – SK Hamr D 5:10

Trmota, Havlíček – Češka, Vinař 2:3(6,-6,-5,7,-2), Hrneček, Wichs 3:0 w.o., Havlíček – Vašák 1:3(-8,-7,7,-7), Hrnček – Češka 0:3(-6,-2,-4), Wichs – Vinař 0:3(-6,-2,-4), Trmota 3:0 w.o., Hrneček – Vašák 0:3(-7,-5,-6), Wichs – Češka 1:3(10,-9,-7,-5), Trmota – Vinař 3:0(6,4,5), Havlíček 3:0 w.o., Wichs – Vašák 1:3(4,-3,-4,-6), Trmota – Češka 0:3(-10,-8,-9), Havlíček – Vinař 2:3(-7,12,-10,8,-7), Hrneček 3:0 w.o., Trmota – Vašák 1:3(-6,10,-5,-10), Havlíček – Češka 0:3(-7,-4,-10), Hrneček -Vinař 1:3(5,-6,-5,-7)

Body domácích: Trmota 1, ostaní 0, w.o. 4

Body hostů: Vašák 4, Češka 3,5, Vinař 2,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 5. 10. 2017

 

TTC Praha – TJ Přední Kopanina 9:1

Malá, Bláhová – Částková, Portešová 2:3(8,-9,9,-7,-10), Boegner – Částková 3:0(3,5,8), Malá – Portešová 3:1(10,-6,8,7), Bláhová 3:0 w.o., Malá – Částková 3:0(9,7,5), Boegner 3:0 w.o., Bláhová – Portešová 3:2(-7,-9,11,8,4), Malá 3:0 w.o., Bláhová – Částková 3:0(8,5,8), Boegner – Portešová 3:1(7,9,-10,6)

Body domácích: Boegner 2, Malá 2, Bláhová 2, w.o. 3

Body hostů: Částková 0,5, Portešová 0,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 5. 10. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
22.02.2018