Na úvodní stránku





Mistrem TTC Praha René Jung

Fuček Miloslav

2017-03-14

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 202

Komentářů: 0


Včerejší Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu vyhrál René Jung. Za týden mistrovství pokračuje výkonnostní skupinou B.


Dvanáct hráčů, kteří postoupili do výkonnostní skupiny A hráli ve dvou šestičlenných skupinách.

 

Skupina A

Jung - Hrneček 3:0(2,3,5), Panka - Remšík 3:0(4,4,9), Boegner - Wichs 3:0(9,2,5), Hrneček - Wichs 0:3(-8,-5,-4), Remšík - Boegner 0:3(-5,-8,-6), Jung - Panka 3:0(7,4,4), Panka - Hrneček 3:2(7,-6,8,-7,8), Boegner - Jung 0:3(-15,-3,-7), Wichs - Remšík 3:0(8,8,7), Hrneček - Remšík 3:0(4,7,8), Jung - Wichs 3:0(7,9,15), Panka - Boegner 0:3(-9,-9,-4), Boegner - Hrnček 3:2(7,8,-10,-7,7), Wichs - Panka 3:0(9,8,10), Remšík - Jung 0:3(-4,-4,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung 10, 2. Britta Boegner 9, 3. Sáša Wichs 8, 4. Miroslav Panka 7, 5. Vojtěch Hrneček 6, 6. Jan Remšík 5

 

Skupina B

Jansa - Kvasnička 3:0(6,7,9), Smíšek - Buriánek 3:2(-10,-6,9,6,6), Hudec - Váňa 2:3(-8,7,7,-7,-8), Kvasnička - Váňa 2:3(-8,7,-4,5,-10), Buriánek - Hudec 2:3(-7,7,-8,12,-12), Jansa - Smíšek 3:1(-9,4,5,9), Smíšek - Kvasnička 3:2(5,-9,8,-9,7), Hudec - Jansa 0:3(-9,-8,-15), Váňa - Buriánek 1:3(-8,8,-4,-9), Kvasnička - Buriánek 0:3(-8,-6,-7), Jansa - Váňa 1:3(-8,7,-6,-8), Smíšek - Hudec 3:0(6,1,6), Hudec - Kvasnička 1:3(3,-5,-10,-6), Váňa - Smíšek 2:3(-5,-8,9,8,-5), Buriánek - Jansa 0:3(-8,-8,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Jiří Jansa 9, 2. Jaroslav Smíšek 9, 3. Petr Váňa 8, 4. Václav Buránek 7, 5. Libor Kvasnička 6, 6. Ondřej Hudec 6

 

Předkolo

Smíšek - Wichs 3:0(6,7,6), Boegner - Váňa 0:3(-8,-9,-7)

 

Semifinále

Jung - Smíšek 3:1(-8,8,8,6), Jansa - Váňa 3:0(7,8,7)

 

Finále

Jung - Jansa 3:0(7,8,4)

 

O 7. až 12. místo

Panka - bye, Kvasnička - Remšík 3:0(7,6,2), Buriánek - bye, Hrneček - Hudec 1:3(-7,8,-5,-9)

 

O 7. až 10. místo

Panka - Kvasnička 1:3(-8,8,9,-8), Buriánek - Hudec 3:0(10,20,w.o.)

 

O 7. místo

Kvasnička - Buriánek 3:0(8,7,8)

 

Pořadí mistrovství TTC Praha skupiny A

1. René Jung, 2. Jiří Jansa, 3. Jaroslav Smíšek a Petr Váňa, 5. až 6. SášaWichs a Britta Boegner, 7. Libor Kvasnička, 8. Václav Buriánek, 9. Miroslav Panka a Ondřej Hudec, 11. až 12. Jan Remšík a Václav Hrneček

 

Příští týden pokračuje Mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu dvouhrami výkonnostní skupiny B, kde mají právo startu Jitka Otrusinová, Miloslav Fuček, Olga Maláková, Michal Majer, Dana Hrabáková, Marcel Varaďa, Stanislav Kolpek, Galina Benátská a Eiko Sumida. Prezence končí v 18.00 hodin a následně se začne losovat a hrát.

 

Mistrovství TTC Praha bude zakončeno čtyřhrami 27. 3. 2017.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
22.02.2018