Na úvodní stránku

Zahájil první turnus příměstského tábora

Fuček Miloslav

2016-08-02

Různé

Přečteno: 535

Komentářů: 0


Včera zahájil první turnus příměstského tábora zaměřeného na stolní tenis, který v Centru stolního tenisu Ďáblice pořádá TTC Praha.


Účastníci se sešli v zatím neúplném počtu ráno po osmé hodině. Po krátkém seznámení začal první trénink, v němž si hráči po rozcvičce protrénovali základní údery – forhendový kontradrajv, bekhendový kontradrajv, Psaníčko (kombinace v níž jeden hráč hraje stále křížem a druhý po lajnách) a nakonec i pink po celém stole. Následovaly cvičné sety a nakonec trocha teorie k podání a příjmu podání.

 

Čas mezi tréninkem a obědem vyplnilo ježdění s RC modely autíček na vysílačku. Krátce před polednem jsme vyrazili na oběd do sousední restaurace. Po obědě přiškly na řadu Osadníci z Katanu. Hru po více jak dvouhodinovém boji vyhrál Ondra z Klánovic.

 

Odpolední trénink začal o něco dříve. Po rozcvičce následovalo opět důkladné rozehrání základních úderů a hraní kombinace Psaníčko. Potom šel klánovický Ondra na robota a ďáblický Ondra na trénink podání. Na robotu se pokračovalo v základních úderech – forhendový kontra drajv, potom bekhendový kontra drajv a nakonec střídavě obíhaný kontradrajv bokhendový forhendem. Po výměně ďáblický Ondra hrál navíc i forhendový topspin.

 

Před cvičnými sety bylo rychlé STP a potom už jenom cvičné sety a závěrečné protažení.

 

Dneska pokračujeme a máme ještě volná místa. Na programu mezi tréninky bude návšteva Muzea hl. m. Prahy.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
18.02.2019