Na úvodní stránku

Jak můžete nákupem přes internet přispět našemu oddílu

Fuček Miloslav

2016-03-08

Informace

Přečteno: 646

Komentářů: 0


Většina z nás nakupuje poměrně často přes internet. Mnohdy ani netušíte, že eshop, kd enakupujete, je registrován na GIVT.CZ, kder jsme registrováni a přes nějž nám můžete přispět část z vámi utracené částky, aniž by vás to cokoli stáli.


TTC Praha je registrováno na GIVT.CZ, na kterém je registrováno mnoho různých eshopů. Při nákupu na nich přes GIVT.CZ, můžete přispět určité procento z utracené částky našemu oddílu, aniž by vás to cokoli stálo.

 

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a my z vašeho nákupu zasíláme vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Zvolte si svůj oblíbený sportovní klub, kulturní organizaci, charitu nebo zájmovou skupinu. Vyberte si na našich stránkách internetový obchod, kde běžně nakupujete. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na účet zvolené neziskové organizace!

 

Na GIVTu najdete téměř 30 různých eshopů. Jen namátkou třeba Alianz, Baťa, CK Alex, CK Alexandria, CK Čedok, Conrad, Deichmann, Dermacol, Dům bilinek, eCigarety, eKnížky, Hotely CZ, Hyper slevy, Kasa CZ, Košík CZ, Mbank, Microsoft, Mobil CZ, Pneushop, Pro zdraví, Rajče NET, Slevme to, Slevolam, Sport obchod, Tarifomat, Tschibolo,...

 

Přistoupíte-li do eshopu přes GIVR, nabídne vám to podpořit z vašeho nákupu nezickovu organizaci. Vyberete-li TTC Praha, dostane peníze náš klub. Peníze obdržímě vždy čtvrtletně jako dar po té, co částka dosáhne alespoň 1.000,-- Kč.

 

Šiřte prosím tuto informaci i mezi své známé a přátele, kteří nás tak mohou podpořit a mohou nám zlevnit naši sportovní činnost.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
28.05.2020