Na úvodní stránku

Fuček Miloslav

Email: m1.fucek(Z)fucek.cz

Pozitivní rozloučení se starým rokem

V 11. kole, které je posledním kolem pražského přeboru družstev dospělých hraným v roce 2014, máme vysoce pozitivní bilanci. Není dosud zádán výsledek utkání žen, ale ani ten nemůže zvrátit vítězný poměr 7:2.

21.12.2014

Pražský přebor

Přečteno: 1307

Komentářů: 0

Suverénním vítězem Vánočního turnaje mladších žáků se stal Jakub Havránek

Jakub Havránek, který se stal vítězem Vánočního turnaje mladších žáků, neztratil ve dvouhrách ani set. Spolu s Lukášem Mackem vyhrál i čtyřhry, kde jediný set ztratili.

21.12.2014

Žáci

Přečteno: 1104

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků se stal Adam Petr

Vítězem Vánočního turnaje starších žáků, který byl druhým turnajem série Velké ceny Centra zábavy Karlín se stal Adam Petr z TTC Praha, který po druhém turnaji v celé sérii v kategorii starších žáků vede. Adam Petr vyhrál spolu s Janem Hofmanem ze Sparty Praha i čtyřhru.

20.12.2014

Žáci

Přečteno: 1176

Žebříčky ATTP TTC Praha k 16. 12. 2014

Přinášíme žebříčky rekreačního oddílu k 16. 12., podle kterých s ebude nasazovat do Vánočního poháru TTC Praha.

19.12.2014

Žebříčky rekreačního oddílu

Přečteno: 1156

Pozvánka na Vánoční pohár TTC Praha

V pondělí 22. 12. 2015 je na programu rekreačního oddíluz Vánoční pohár TTC Praha rekreačního oddílu.

18.12.2014

Pozvánky

Přečteno: 1203

Komentářů: 1

Liga TTC Praha finišuje

Liga TTC Praha rekreačního oddílu moc nepokročila. Zbývá poslední kolo po novém roce a jeden dohrávkový den. Zbylé dva hrací dny v tomto roce jsou věnovány Vánočnímu poháru TTC Praha.